CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nden TCL’in Yenilikçi TV Modellerine 2 Ödül

TCL, CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nde yenilikçi tasarım ve mühendislik özellikleri ile öne çıkan TV’leri ile “En Yeterli İnovasyon” mükafatı kazandı. Küçük LED teknolojisine sahip 75C935 ve 75C835 modelleriyle mükafata ulaşan TCL, C serisi eserleriyle TV pazarında yükselmeye devam ediyor.

TCL 75C935, ses ve manzara performansıyla “Home Sound & Video” kategorisinde mükafata layık görüldü. Ödül alan başka TCL eseri Küçük LED 4K TV 75C835, Quantum Dot teknolojisi ile derin renk doygunluğu ve daha fazla parlaklık için Dolby Vision IQ® özellikli HDR Pro Pack ile görsellere daha canlı renkler ve keskin detaylar katan üst seviye özellikleri ile öne çıkıyor. Google TV özellikleri ile ve sahip olduğu akıllı arayüz ile aktif bir cümbüş aracına dönüşen TCL C835, EISA Awards’da da 65 inçlik versiyonu ile mükafata ulaşmıştı.

TCL, manzara teknolojileri pazarının gelişimine yaptığı katkılardan ve elde ettiği başarılardan ötürü CES’te düzenlenen 2022-2023 Global En Yeterli Markalar Mükafatları kapsamında ADG tarafından da ödüllendirildi. TCL 4K Küçük LED TV C845, Ekran Teknolojileri İnovasyonu kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi olurken, Yılın Göz Müdafaa Teknolojileri İnovasyonu Mükafatı TCL NXTPAPER 12 Pro’nun oldu.

TCL, sürükleyici bir mesken sineması tecrübesi için yeni jenerasyon Küçük LED ve QLED TV’lerini ve bu alandaki en yenilikçi teknolojilerini CES 2023’te sergiledi. Fuarda ses ve imaj sistemlerindeki öncü teknolojilere ek olarak TCL’in 144Hz VRR ve Game Master üzere özellikleriyle üstün oyun performansı sunan eserleri de hazırlanan özel oyun alanında sergilendi.

TCL ayrıyeten, akıllı mesken aletleri teknolojisindeki evrimin sembolü olarak erişilebilir 5G teknolojisiyle hayatımıza yeni girecek teknolojileri de sergiledi. Artırılmış gerçeklik ve tam ekran şahsî görüntüleme tecrübelerinin sezgisel olarak entegre olduğu akıllı bir ekosistem olarak insan hayatını kolaylaştıran teknolojilerini tanıttı.

TCL Electronics Lideri Juan Du, “TCL olarak, daha büyük kitlelere, mahallî topluluklara ve daima değişen etrafa manalı katkılarda bulunmaya devam ediyoruz. Etraf dostu üretimi desteklemek için yeni teknolojileri benimsiyor ve global #TCL Yeşil kampanyamızla, çevreyi muhafaza ve sürdürülebilir bir hayat inşa etme konusunda daha fazla insanı bize katılmaya teşvik etmek istiyoruz. Ayrıyeten #TCL for Her üzere global kampanyalar ile genç kuşaklar için cinsiyet ve eğitimde fırsat eşitliğini destekliyoruz” dedi.

CES’te, TCL’nin en yeni ses ve imaj teknolojilerinin yanı sıra artırılmış gerçeklik (AR) ve yeni ferdî tam ekran görüntüleme teknolojileri de uzunluk gösterdi. Bu yılki aktiflikte ziyaretçiler birinci kere, TCL Yeşil alanında markanın sürdürülebilirlik vizyonu hakkında daha fazla bilgi sahibi oldular. Ziyaretçiler, akıllı konut hayat üslubu stant alanında, taze havanın dışarıdan içeriye taşınmasına yardımcı olan tescilli FreshIN Plus pak hava sistemine sahip 2023 FreshIN AC Teknolojisini deneyimledi.

Başa dön tuşu