Cooler Master, C700P Black Edition’ı Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

COSMOS C700P Black donanım bölgesini daha düzgün gösteren yeni bir kapak dizaynına sahip. Bu cam yenilemesi ve kablo kapakları geliştirilmiş fonksiyonellik ve özelleştirme seçenekleri ile yenilenmiş durumda.

PSU kapağı iki bölgeden oluşuyor. Burada dışa bakan plaka ve montaj seçenekleri için de bir üst plaka bulunuyor. Her iki modül birbirinden bağımsız olarak konumlandırılabiliyor. Bu alan birebir vakitte konfigürasyon imkanları için, kablo kılıfı sistemi, SSD yahut pompa monte edilebilen 3 kesime sahip. PSU kapağının ardına ayrıyeten depolama disklerinizi monte edebiliyor ve fazla kabloları gizleyebiliyorsunuz.

• COSMOS C700P Black Edition – Orjinal C700P ile ilgili geliştirmeler, tümü mat siyah PSU kapağı, radyatör dayanakları, ince ızgaralı paneller, kablo kapak sistemi ve ekstra bir art panel içeriyor.
• Gelişmiş Kablo İdare Sistemi – Dahili 3 kablo kapağı, SSD diskleri yahut sıvı rezervuarı kablo plakalarının üzerine monte edilebiliyor.
• Sıvı Soğutma Takviyesi – Düz radyatör braketi tasarımı, çerçevenin üstüne, önüne yahut altına monte edilebilen sıvı soğutma için çok taraflılık sunuyor. İçerdiği iki braketin her biri 420mm’lik radyatör destekliyor.
• RGB Aydınlatma ve Senkronizasyon – Aydınlatma modlarını değiştirerek yahut aydınlatma sistemini anakart ile senkronize ederek RGB aydınlatmaları güç panelinden denetim edilebiliyor.
• Geniş Temas Arayüzü – Gelişmiş I/O panelinde USB 3.1 (Gen2) C tipi irtibat noktası, dört USB 3.0 temas noktası, bir fan suratı denetim düğmesi ve RGB denetim düğmesi bulunuyor.

Başa dön tuşu