Dell Technologies
, Yeni Dell EMC PowerMax’i Tanıttı

Dell EMC PowerMax, 2018 yılında lanse edildikten bu yana üst seviye bankalar, bulut hizmeti sağlayıcıları ve sıhhat şirketleri dahil tüm bölümlerdeki gelişmiş depolama teknolojilerini kullanan müşterilerine düşük gecikmenin kıymetli olduğu ve en yüksek esnekliğin temel ihtiyaç olduğu en güçlü uygulamalarını desteklemekte yardımcı oldu.

Dell EMC PowerMax, çift irtibat noktalı Intel Optane SSD’lere ve kalıcı bellek olarak Depolama Sınıfı Belleğe (SCM) sahip piyasadaki birinci eser. Dell ile Intel ortasındaki ortak geliştirme çalışmalarının bir sonucu olan çift temas noktalı Intel Optane SSD’ler, iki şirket ortasındaki onlarca yıldır süregelen paydaşlığın son atakları olarak dikkat çekiyor.

Dell Technologies ayrıyeten NVMe-oF’in artık tüm PowerMax çeşitlerinde sunulduğunu ve böylelikle günümüzün çağdaş işletmelerinde muhtaçlık duyulan performansın sağlanması ve gecikmelerin azaltılması için gerçek uçtan uca NVMe’nin mümkün hale getirildiğini bildirdi.

PowerMax’te uçtan uca NVMe; yeni nitelikli PowerMax 32 Gb FC I/O modülleri, 32 Gb Connectrix anahtarlar, yönelticiler ve Dell EMC PowerPath çok yol oluşturma yazılımına sahip 32Gb NVMe ana makine adaptörleri sayesinde yapılabildi.

PowerMax’in eşsiz, ölçeği genişletilebilir, uçtan uca NVMe mimarisi ve kesimde birinci sefer SCM’i kullanması müşterilere şu performans iyileştirmelerini sunan daha süratli, daha verimli bir depolama sistemi sağlıyor:

• 15 M’ye Kadar IOPS
• 350 GB/sn’ye Kadar Bant Genişliği
• Yüzde 50’ye Kadar Daha Düzgün Reaksiyon Süreleri
• 100us (mikro saniye) Altında Okuma Reaksiyon Süreleri

PowerMax’in bütünleşik makine tahsil motoru, öngörüsel tahlil ve kalıp tanıma fonksiyonlarından yararlanarak dataları otomatik olarak kendi G/Ç profilindeki hakikat ortam tipine (SCM yahut Flash) yerleştiriyor. PowerMax, gerçek vakitli olarak 40 milyon data kümesini tahlil edip varsayım ederek günde 6 milyar kararı destekliyor, böylelikle asgarî maliyetle kıymetli bir vakit tasarrufu ve azamî performans sunuyor.

Operasyonları Kolaylaştırma ve Süratli Uygulama Geliştirme

Dell EMC PowerMax, artık müşterilerin altyapı süreçlerini ve DevOps iş akışlarını basitçe otomatikleştirmesini sağlıyor. Müşteriler, kapsayıcılara yerleştirilmiş iş yükleri dahil yapılandırma idaresi ve uygulama dağıtımı için artık PowerMax depolama tahlilinden yararlanabilir. Üstelik PowerMax’in otomatikleştirilmiş altyapı sağlama ve yönetme vazifeleri müşterilere şu halde çevik ve verimli BT operasyonları sunuyor.

Öncelikle, Dell EMC PowerMax için kısa mühlet evvel yayınlanan Dell Technologies Cloud Onaylı Dizaynlar işletmelerin kendi hibrit bulut altyapılarını oluşturmalarına yardım ederken tıpkı vakitte bağımsız kapasite ölçekleme üzere harici depolamaya mahsus eşsiz ihtiyaçlara sahip iş yükleri için dağıtım esnekliği ve entegre bilgi müdafaa üzere gelişmiş özellikler sunuyor.

Dell EMC Cloud Storage Services, Sistem Çökmesine Karşı Muhafaza gayesiyle AWS, Google Cloud ve Microsoft Azure genelinde ve tahliller ile testleri/geliştirmeyi içeren pek çok çoklu bulut kullanımı durumunda, genel kullanıma açık bir bulut hizmeti olarak Dell EMC Depolama tahlilini sunuyor. Sistem idaresinde vakit tasarrufu için tasarlanmış olan Cloud Storage Services, herkese açık bulutlarda kurumsal derecede data güvenliği, performans, kapasite, çoğaltma ve kullanılabilirlik sağlıyor.

Başa dön tuşu