DJI Mavic Mini Tanıtıldı

DJI bugüne kadarki en hafif ve en küçük drone modelini tanıttı. Katlanabilir yapıdaki DJI Mavic Mini yalnızca 249 gram yükünde. Yani SGHM İHA Kayıt Sistemi‘ne kayıt yaptırmanız gerekmiyor. Eser, drone ile uçmayı ve havadan görüntülemeyi herkes için eğlenceli ve erişebilir kılmak için birçok özelliğe sahip.

DJI Mavic Küçük özellikleri

4 kilometre azamî menzil sunan drone 30 dakikalık uçuş süresi vadediyor. Bu boyutlardaki bir için 30 dakikanın hayli başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. GPS alıcıları ve aşağı istikametli görsel sensörler ise hassas süzülme ve stabil uçuş sağlıyor. Saniyede 30 kare ile 2.7K görüntü çekim kapasitesi ise bu modeli Full HD çekim yapan Mavic Spark’ın önüne geçiriyor.

Markanın daha büyük modellerinde bulunan engellerden kaçınma özelliği ise maalesef Mavic Mini’de mevcut değil. Neyse ki şahane fotoğraflar yakalamanız için ön programlı uçuş manevraları sunan Quickshots özelliği birçok seçenek sunuyor. Günlük kullanım için olduğunun altı çizilen eseri uçurmanın drone’lar konusunda hangi düzeyde olursanız olun epeyce kolay olduğuna da bilhassa vurgu yapılıyor.

DJI Mavic Küçük fiyatı ve çıkış tarihi

Mavic Küçük iki farklı seçenek ile ön siparişe sunulmuş durumda. Standart seçenek drone, uzaktan kumanda, batarya, extra pervane ve tüm gerekli araç ve kablolar ile 399 dolar fiyat etiketi taşıyor. 499 dolar etiket taşıyan Mavic Küçük Fly More Combo ise standart versiyonda sunulanlara ek olarak 360 derece pervane kafesi, iki istikametli şarj istasyonu, toplamda 3 batarya, 3 set ekstra pervane ve taşıma kılıfına sahip. Eserin çıkış tarihi ise 11 Kasım olarak açıklandı.

Başa dön tuşu