DJI Osmo Mobile 3 Tanıtıldı

DJI, akıllı telefon gimbal teknolojisi konusundaki ilerlemesini Osmo Mobile 3 ile devam ettirmiş durumda. Eser evvelki modeline kıyasla daha ucuz ve daha seyahat dostu. Tamamen yeni katlanabilir tasarımı ve kilitleme mekanizması ile daha az yer kaplayabiliyor. Ek olarak, yeni Quick Roll kontrolü sayesinde çok daha rahat kullanılabiliyor. Telefonu çıkarmadan portre ve avuç içi moda geçebilmesi kullanıcıları epey şad edecek.

Hafifliğini sürdüren eser 15 saatlik çekim gerçekleştirilmesine imkan sağlıyor. Yine tasarlanan haliyle de elektronik dengeleyicinin şarj ve ses portlarına ulaşmak artık daha rahat. Bu sayede eseri şarj etmek ve harici mikrofon kullanmak kaygı olmaktan çıkıyor.

Bu yenilikler haricinde Osmo Mobile 3, Osmo Mobile 2 tıpkı özelliklere sahip. Joystick ile hareket ve haber, spor, hızlandırılmış çekim, ağır çekim modları seçimi, yakınlaştırma, oryantasyonu kilitleme ve kilidini açma, selfie görünümü için dönüş yerli yerinde duruyor. ActiveTrack modu ise tek tıklama ile faal hale geliyor ve objeyi kadrajın merkezinde tutarak takip ediyor.

Ürünün standart versiyonu evvelki modelden 10 dolar daha ucuz ve 119 dolar fiyat etiketi taşıyor. Buna ek olarak, Osmo Grip Tripod ve taşıma çantası sunulan combo versiyonu ise 139 dolar.

Başa dön tuşu