Dünyanın İlk 1600 Nit ve 120 Hz Monitörü ASUS ProArt

Fotoğrafçılık, sinema yapımcılığı, animasyon ve 3D tasarım alanlarında çalışan içerik oluşturucular ile mimari ve üretim üzere dallardaki profesyoneller işlerini en uygun halde yapabilmek için en yüksek performansı sunan araçlara muhtaçlık duyuyor. Yeni ProArt ekran serisi bu beklentileri 10-bit renk derinliği ve yüksek renk doğruluğuyla karşılıyor.

Fabrikada sıkı bir ön kalibrasyon sürecinden geçen ekranlar eskiye nazaran üç kat daha fazla kontrolden geçiyor. Renk doğruluğunun devam etmesini sağlamak için, ProArt ekranlarda ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon teknolojisi yer alıyor. Bu sayede renk profillere ekranın kendisine kaydedilebiliyor.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu ilişkiden ulaşabilirsiniz.

Mini-LED ve üst düzey IPS panellerle donatılan en yeni ProArt ekranlar, Dolby Vision ve HLG üzere birden fazla HDR biçimini destekleyerek sinema, yayıncılık ve oyun kesimlerindeki profesyonellere harikulâde HDR performansı sunuyor. Bunlara ek olarak, quantum-dot teknolojisi ile DCI-P3 ve daha fazlası üzere geniş renk gamlarına dayanak veriliyor. ProArt ekranlar Thunderbolt 3, DisplayPort, HDMI ce dahili USB girişleriyle varlıklı ilişki seçenekleri sunuyor. İçerik üreticiler böylelikle işleri için gereksinim duydukları çeşitli depolama aygıtlarını ve öbür aygıtları bağlayabiliyor.

Başa dön tuşu