Everything ve Metro 2033 Redux Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta fiyatsız oyunlar olarak Everything ve Metro 2033 Redux ile oyuncuların karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta sunulan 6 adet Batman oyunundan sonra bu hafta tekrar olağan tertibe dönülüyor.

David OReilly tarafından geliştirilen Everything bir simülasyon oyunu. Kendisinin daha evvel Mountain ile dikkat çektiğini de hatırlatalım. Oyun hayvanlardan gezegenlere, galaksilerden çok daha fazlasına kadar gözünüzün gördüğü her şeye dönüşebileceğiniz destansı, ödüllü bir gerçeklik simülasyonu olarak tanımlanıyor. Everything ile dış ve iç uzay ortasında seyahat ediyor ve zarurî amaçlar, puanlar ya da tamamlamanız gereken misyonlar olmadan bu geniş, her şeyin birbiriyle kontaklı olduğu cihanda keşfe çıkıyorsunuz.

Metro Redux 2033 ise 2010 üretimi Metro 2033’ün yenilenmiş sürümü. Nükleer savaş sonrası Moskova’da geçen FPS tipi oyunun geliştiricisi ise 4A Games. Bir kuşağın tamamının yer altında doğup büyüdüğü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri’nin hayatta kalmak için çabaladığı ortamda, beşerler hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla gayret etmek zorunda. Siz yangından evvelki son günlerde doğan ama yer altında büyüyen Artyom rolünü üstleniyorsunuz. İnsanoğlundan geriye kalanları yaklaşmakta olan fecî bir tehdide karşı uyarmak için son deva ise Metro sisteminin kalbine gitmek.

Everything en az sistem gereksinimleri şu biçimde:

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 yahut Windows 8 (sadece 64 bit)
Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) yahut gibisi (DirectX 11)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) yahut benzeri
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 2 GB boş alan

Metro 2033 Redux en az sistem gereksinimleri şu biçimde:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (sadece 64 bit)
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vb. (DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu ekran kartları)
İşlemci: Çift Çekirdek İşlemci (2.2+ GHz Çift Çekirdek İşlemci yahut üstü)
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 10 GB boş alan

3 Ekim tarihine kadar fiyatsız olarak arşivinize katabileceğiniz oyunların sayfasına bu adresten erişebilirsiniz. Gelecek hafta Epic Games Store, fiyatsız olarak yalnızca Minit oyununu verecek.

Başa dön tuşu