FaceApp, Yaşlandırma Filtresi İle Yeniden Viral Oldu

Yapay zeka takviyeli FaceApp uygulaması, cinsiyet değiştirme ve bebek yüz filtreleri sunuyor. uygulama içerisinde uzun müddettir bulunan FaceApp yaşlandırma filtresi, kelam konusu fotoğraf düzenleme uygulamasını yine tanınan hale getirdi.

Lady Gaga, Nicki Minaj ve Justin Bieber üzere milyonlarca takipçisi bulunan ünlülerin paylaşımlarıyla da toplumsal medyaya konuşulan uygulama, paylaşılan bilgilere nazaran App Store üzerinden yaklaşık olarak 2 milyon defa indirilmiş. Bunun haricinde çeşitli fotoğraf filtrelerine de konut sahipliği yapan fotoğraf düzenleme uygulamasını Google Play Store ve Apple App Store üzerinden fiyatsız olarak indirebiliyorsunuz.

FaceApp Yaşlandırma Filtresi Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanımı ile ön plana çıkmayı başaran uygulamada istediğiniz filtreyi tek bir tıklama hakareti ile ayarlayabiliyorsunuz. Bu kısımda yapmanız gereken tek şey yüklemek istediğiniz fotoğrafı galeriniz üzerinden belirleyip, daha sonrasında fotoğrafınızın çabucak altında çıkan yaşlandırma filtresini seçerek kendinizi tek bir atılım ile yaşlandırabilirsiniz.

Başa dön tuşu