Galaxy Watch Active 2 ve Galaxy Note 10 Tasarımı Netlik Kazandı

Samsung Galaxy Watch Active 2 ve Galaxy Note 10 serisinin tanıtıma çok az bir mühlet kalmışken yeni ayrıntılarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Şu vakte kadar birçok sızıntı haberine bahis olan Watch Active 2 ve Galaxy Note 10 tasarımı, Evan Blass tarafından paylaşılan basın görselleri ile netlik kazandı.

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy Note 10′un lansman tarihini 7 Ağustos olarak açıklasa da Galaxy Watch Active 2 için şimdi rastgele açıklamada bulunmamıştı. Bu doğrultuda isabetli sızıntılarıyla tanınan Evan Blass, Galaxy Note 10’un ve Galaxy Watch Active 2’nin yeni basın görsellerini Twitter hesabı üzerinden servis etti.

Evan Blass’ın sızdırmış olduğu Note 10 ve Watch Active 2 basın görsellerini incelediğimizde ise her iki basın görselinin de birebir tema ile hazırlandığını gözlemlemekteyiz. Bu da her iki aygıtında 7 Ağustos‘ta New York‘ta düzenlenecek olan lansmanda tanıtılacağı manasına geliyor.

Hatırlarsanız, daha evvelce paylaşmış olduğumuz haberlerde Samsung’un bu yıl Standart ve Plus olmak üzeri iki farklı Note 10 modeli ile karşımıza çıkağını belirtmiştik. Evan Blass ise paylaşmış olduğu basın görselleriyle kelam konusu bu durumu doğruluyor diyebiliriz. Sızdırılan görseli incelediğimizde ise, bizleri Note 9’a kıyasla epeyce ince hale getirilmiş ekran çerçeveleri karşılıyor.

Bununla birlikte sızdırılan görsellerle birlikte Note 10‘un ekranın tam ortasında yer alan bir adet ön kamera sensörü ve üçlü art kamera konseyimi bir sefer daha karşımıza çıkıyor.

Galaxy Watch Active 2, Apple Watch 4 Özelliğiyle Geliyor

Son paylaşılan raporlara nazaran Samsung, Watch Active 2 ile birlikte Apple Watch Series 4’ten aşina olduğumuz EKG ve düşme algılama özelliklerini kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

Bunun yanı sıra, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyuta sahip olacak Watch Active 2’nin, sızdırılan görsellerde olduğu üzere rose altın ve siyah renk seçenekleriyle bir arada lanse edilmesi bekleniyor. Son olarak çabucak aşağıdan Evan Blass tarafından sızdırılan basın görsellerini inceleyebilirsiniz.

Sızdırılan Watch Active 2 Basın Görselleri

Sızdırılan Galaxy Note 10+ Basın Görselleri

Başa dön tuşu