GTA: San Andreas Hediyeli Rockstar Games Launcher Çıktı

PC için kendi oyun başlatıcısı uygulamasını sunan isimler ortasına artık de Rockstar Games katıldı. Öte yandan Rockstar Games Launcher, Epic Games üzere üçüncü parti oyunlar da sunmak yerine yalnızca stüdyonun kendisinden çıkan oyunların satın alınıp oynanmasını mümkün hale getiriyor.

Platform çıkışı gururuna oyuncuları sevindirecek bir sürpriz de yapmayı ihmal etmiyor. Sonlu bir mühlet için Grand Theft Auto: San Andreas oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor. Tanınan aksiyon oyunu için Windows uygulamasını indirip kurmanız kâfi. Akabinde oyunu fiyatsız halde satın alarak kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Başlatıcı şimdi birinci vakitlerinde olmasına karşın bulut kaydı ve otomatik güncelleme üzere fonksiyonlar sunmayı ihmal etmiyor. Şu an için satın alınabilecek oyunlar ortasında ise Grand Theft Auto serisi (GTA IV hariç), L.A. Noire, Max Payne 3 ve Bully bulunuyor. Ek olarak, GTA V Shark Cards da mağazadan satın alınabilir durumda. Rockstar Games Launcher’ın bilgisayarınızı tarayarak Steam üzere başka platformlardan da satın alınmış Rockstar oyunlarını tespit edebildiğini ve kütüphanenize ekleyebildiğini de belirtelim.

Oyun başlatıcısını indirmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu