Hearthstone Saviors of Uldum Çıkış Tarihi Duyuruldu

Blizzard Entertainment’ın sevilen kart oyunu Hearthstone, yeni genişleme paketi ile yoluna devam ediyor. Oyuncular çöllerin derinliklerine seyahat edecek ve kadim mezarları yağmalayacak. Hearthstone Saviors of Uldum resmen 6 Ağustos’ta çıkacak.

Yeni eklentinin ön satış bonusları ortasında efsanevi bir altın kart ve yeni Druid kahraman olan Elise Starseeker var! Ejderha Yılı yenilikleri ortasında bilhassa yeni genişleme paketleri var.

6 Ağustos’ta yayınlanacak yeni macera, yıl boyunca sürecek olan öykünün ikinci kısmının başlangıcı. Oyunun bundan evvelki son genişleme paketi Rise of Shadows ile onun solo macerası The Dalaran Heist‘ın kaldığı yerden devam ediyor. Genişleme paketi orijinal yetenekler 135 yeni kartla birlikte gelecek.

League of Explorers

Saviors of Uldum’da oyuncular League of Explorers isminde, Azeroth’un birbirinden tuhaf kahramanlarından oluşan, hazine avcısı bir kümeye dahil olacaklar.

League of E.V.I.L. karşısında üstünlük kazanabilmek için oyuncuların hayli güçlü, hatta oyun alanını büsbütün temizleyebilme kapasitesine sahip Plague ve yenildikten sonra mumya olarak 1 canla hayata döndüren Reborn özellikli kartlara baş tutabilmesi gerekiyor. Elde edilmesi artık çok daha kolay ve oyuna tekrar eklenen bir mekanik olan Quests kartları aracılığıyla da oyuncular, alternatif kahraman yeteneklerine sahip olup oyunun seyrini büsbütün değiştirebilecekler.

Plague of Death: Silence and destroy all minions. Bu kart sayesinde bütün oyun alanındaki canavarları temizlemek mümkün. Üstelik Deathrattle yani vefat efektleri de çalışmayacak, çünkü öncesinde Silence ile hepsinin tesirlerini ortadan kaldırıyor.

Rise of Shadows ile başlayan ve Saviors of Uldum ile devam eden süreçte oyun mekaniklerini düzgünleştirmeye ve Hearthstone’a hem daha fazla derinlik hem daha fazla stratejik düşünme ihtiyacı katacak fikirler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz,” biçiminde konuşan Blizzard Entertainment Lideri J. Allen Brack kelamlarını, “İnanıyoruz ki yeni kartların ve oyuncularımızın League of Explorers™ genişleme paketinden aşina olup çok sevdiği karakterlerin oyuna eklenmesi sayesinde bu yıl, Hearthstone tarihindeki en heyecanlı ve rekabetçi yıl olmaya devam edecek” biçiminde sürdürdü.

Arena’dan Kazanılabiliyor ya da Satın Alınabiliyor

Saviors of Uldum kart paketleri 6 Ağustos’tan itibaren Hearthstone‘un Arena modunda kazanılabileceği üzere öteki kart paketleriyle birebir fiyata hem oyun içi altın hem de parayla satın alınabilecek. Buna ilaveten genişleme paketi çıktıktan sonra kısa bir müddetliğine oyuna giriş yapan oyuncular, bu sete ilişkin yeni Legendary Quest kartlarından birini elde edebilecek. Bugünden itibaren çıkış gününe kadar Saviors of Uldum kart paketleri için iki farklı teklif sunuluyor. 50 karttan oluşan 50-pack, yüzeysel bir altın Legendary (Efsanevi) kart ve Elise Starseeker kart gerisinden meydana geliyor. 80 paketlik Mega Bundle ise bahsedilen bonusların yanında yepisyeni oynanabilir bir Druid kahraman olan Elise Starseeker’ı içeriyor. Bu tekliflerin her birinden hesap başına birer tane edinebilirsiniz.

Saviors of Uldum ile ilgili ayrıntılar ve bu genişleme paketine Eylül ayında gelecek Solo Macera hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Saviors of Uldum ile ilgili her türlü bilgi için adresim www.saviorsofuldum.com

Başa dön tuşu