Hearthstone: Saviors of Uldum’un Yeni Kartını Canlı Yayında Açtık

Blizzard Entertainment’ın sevilen kart oyunu Hearthstone, yeni genişleme paketi ile yoluna devam ediyor. Oyuncular çöllerin derinliklerine seyahat edecek ve kadim mezarları yağmalayacak. Hearthstone Saviors of Uldum resmen 6 Ağustos’ta çıkacak.

Yeni eklentinin ön satış bonusları ortasında efsanevi bir altın kart ve yeni Druid kahraman olan Elise Starseeker var! Ejderha Yılı yenilikleri ortasında bilhassa yeni genişleme paketleri var.

6 Ağustos’ta yayınlanacak yeni macera, yıl boyunca sürecek olan öykünün ikinci kısmının başlangıcı. Oyunun bundan evvelki son genişleme paketi Rise of Shadows ile onun solo macerası The Dalaran Heist‘ın kaldığı yerden devam ediyor. Genişleme paketi yepisyeni yetenekler 135 yeni kartla birlikte gelecek.

İşte bu kartlardan birini canlı yayında sizlere gösterdik.

Oyunun yeni mekaniği Reborn özelliğine sahip olan Wrapped Golem, 7 Mana pahasına sahip. 7 atak gücüne ve 5 can puanına sahip. Kartı oynadığınızda vakit tipiniz sona erdiğinde bir adet Taunt özelliğine sahip Scarab’ı masaya koyuyor. Ölmediği yahut etkisizleştirmediği sürece bunu sizin çeşidiniz her sona erdiğinde yapıyor. Şayet ölürse de Reborn devreye giriyor ve Wrapped Golem 1 sıhhat puanı ile yine canlanıyor.

Kart için yaptığımız açıklamaları çabucak aşağıda paylaştığımız canlı yayın tekrarından izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu