Honor 20 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Dörtlü kamera sisteminde, yapay zeka takviyeli Ultra Netlik ve Üstün Gece moduna sahip olan Sony IMX586 48 MP ana kamera yer alıyor. Bu kameraya 16 MP ultra geniş açılı kamera, sahip 2 MP makro kamera eşlik ediyor.

HONOR 20 Serisinde bulunan 16 MP üstün geniş açılı kamera ile kullanıcılar 117 dereceye kadar görüntüleme açısıyla çekim yapıyor. Optik manzara sabitleyici (OIS) teknolojisi, çekilen manzaranın hareketliliğini şimdi dijital bir formata taşınmadan evvel azaltarak titrek pozları bile daha keskin hale getiriyor. 2 MP makro lens ise 4 cm araya kadar yaklaşarak çekim yaptığınız objenin ayrıntılarını yakalıyor.

HONOR 20 Serisi, çok boyutlu Dinamik Holografik tasarımı HONOR tarihinde kullanan birinci eser kümesi olarak geçiyor. Bu tasarım, HONOR’un bölümde öncülük ettiği Triple 3D Mesh tekniğiyle işleniyor. İki kademeli üretim sürecinde birinci olarak nano teknoloji kullanılıyor ve içine milyonlarca minyatür prizmanın işlendiği bir derinlik katmanı oluşturuluyor. İkinci etapta ise mühendisler, 3 boyutlu eğimli camı, renk katmanını ve derinlik katmanını birleştiriyor. Derinlik katmanındaki prizmalardan geçen ışık tüm taraflara yansıyor.

HONOR 20 Serisi 6,26 inç tam ekranıyla yüzde 91,7 ekran gövde oranı sunuyor. Ön kameranın direkt ekran içine yerleştirilmesi ise tanıdık bir tasarım anlayışı olarak dikkat çekiyor. Bu şeklde yerleştirilen ön kamera tertibini daha evvel Galaxy S10 ailesinde görmüştük.

HONOR 20 Serisi’nin Türkiye’de tüketiciyle buluşan birinci modeli HONOR 20, 4799 TL’lik bir fiyat etiketi ile satışa çıkıyor.

Başa dön tuşu