Honor Magic Vs resmi görselleri yayınlandı

23 Kasım itibariyle piyasaya sunulacak Honor Magic Vs için resmi görseller paylaşıldı. Özel çalışmalar telefona dair pek çok ayrıntısı ortaya çıkarıyor. İşte ayrıntılar.

Honor’un yeni modellerinden birisi Honor Magic Vs olacak. Çin’de 23 Kasım itibariyle tanıtımı yapılacak olan modeller, kimi internet sitelerinde şimdiden ön siparişe açılmış durumda. Şirket yeni modeli için satışları arttırmak ismine ağır biçimde çalışırken aygıtın resmi görselleri de paylaşıldı.

Honor Magic Vs tezli geliyor

Honor, görseller için Esquire Fine ile iş birliği yaptı. İmajlar ünlü Li Qin’in telefonu tuttuğu anları yansıtıyor. Fotoğraflar şöyle;

Honor Magic Vs
Honor Magic Vs

Kamera modülü, LED flaşla birlikte farklı boyutlarda üç kamera barındırıyor. Aygıt içe hakikat katlanan bir dizayna sahip ve ekranı delikli tasarımı taklit ediyor. Aygıtın yan tarafında parmak izi tarayıcısının da olması bekleniyor.

Magic Vs, geçen yıl Honor’un birinci katlanabilir telefonu olarak duyurulan Magic V ile misal bir dizayna sahip. Magic Vs, orjinal modelin halefi değil, geliştirilmiş bir versiyonu olacak. Yeni imajlar aygıtın kalem destekleyeceğini de gösteriyor.

Honor Magic Vs özellikleri

Söylentilere nazaran aygıt, birtakım özelliklerini Magic V’ten ödünç alırken, birtakım güncellenmiş özelliklere sahip. Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci, 66W süratli şarjlı 5.000mAh çift hücreli batarya, Android 13 ve Magic UI 7.0 telefonun öne çıkan özellikleri.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu