HUAWEI Akıllı Telefonların Görünenden Fazla Detayı Var

İyi bir akıllı telefon arayışında, gereksinimlerimize en uygun ve bedelli tecrübeler sağlayan donanım tahlillerine yöneliyoruz. HUAWEI eser ailesinin de hedefi, hayat biçimimize ve zevkimize uygun en uygun tahlilleri sunmak.

Son teknoloji 50 MP Ultra Diyafram Kamerası, dünyanın f/1.4’ten başlayan birinci 10 düzeyli ayarlanabilir fizikî diyaframı, üstün performans ve DXOMARK tarihindeki en yüksek puan olan 149 puanla HUAWEI Mate 50 Pro, var olan en düzgün fotoğrafçılık akıllı telefonu oldu. Güçlü kamera özelliklerine ek olarak, yeni Mate 50 Pro, eksenel simetriye sahip özel Mate Serisi tasarım lisanını sürdürüyor. Birebir vakitte şık “Clous de Paris” adım desenli kabartma dizaynını birinci kere kullanıyor ve en ince detayına kadar hazırlanmış yeni bir cins hoşluğu sergiliyor.

Yeni Mate 50 Pro’nun özel turuncu vegan deri versiyonu, İsviçre’nin SGS’sinin beş yıldızlı camdan düşmeye karşı dayanıklılık sertifikası ile doğrulandığı üzere, onu daha esnek ve düşmeye karşı güçlü kılan “Kunlun Glass” ekran camıyla kaplandı. Bu, materyal bilimi alanında bir diğer HUAWEI atılımına işaret ederek, bu sertifikayı alan birinci akıllı telefon olmasını sağlıyor. HUAWEI’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu, su altında 6 metreye kadar IP68 dereceli su direncini de destekleyerek ıslak ve tozlu ortamların kolay kolay üstesinden gelinmesini sağlıyor.

HUAWEI Mate 50 Pro’nun özel turuncu vegan deri versiyonu HUAWEI Online Mağaza’da 37.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Sonlu müddete özel 1000 TL kıymetinde indirim fırsatı sağlanan akıllı telefonla birlikte 4.296 TL bedelinde FreeBuds SE, 66W SuperCharger ve Uzatılmış garanti ikram ediliyor.

HUAWEI Mate 50 Pro Siyah versiyonu ise 33.999 TL fiyatla satışa sunulurken, eser paketine birebir ikramlar dahil ediliyor.

HUAWEI, Z neslinin fotoğrafçılık aracılığıyla kendilerini tabir etme cüretini, yepisyeni HUAWEI nova 10 Serisi’nin temel ideolojisini ve dizaynını formüle etmek için kullanıyor. Yeni kuşak nova, Z neslinin fotoğrafa olan sevgisini, etraflarındaki hoşluk ve mucizeyi birleştirmenin ve hatta yine keşfetmenin bir yolu olarak kabul ediyor. Yeni HUAWEI nova 10 Serisi’nin kamera fonksiyonunu bu kadar dikkate kıymet kılan şey, telefon kameralarının gençlerin bakış açılarını tabir etme ve şekillendirmede oynadığı role ait bu anlayış. Yükseltilmiş görüntüleme tecrübesi sunan HUAWEI nova 10 Serisi, nova kullanıcılarının günlük ömürlerini kaydetmelerine ve kendilerini yenilenmiş bir özgüvenle tabir etmelerine imkan tanıyor. Z Nesli gaye kitlesi bir ilişki duygusu oluşturmak için yeni akıllı telefon serisini kullanıyor.

60 + 8 megapiksel ön kameraları ile selfie çekimlerde ihtilal yaratan nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar, tıpkı vakitte 100 watt şarj aygıtı ile 20 dakikada sıfırdan tam şarja erişerek sizi asla yarı yolda bırakmıyor.

HUAWEI Online Mağaza’da 16.499 TL fiyatla satışa sunulan nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlarda uygulanan hudutlu periyodik özel 500 TL bedelinde indirimi fırsatı, nova 10 Pro ile Watch Fit 2 Gümüş, FreeBuds Lipstick yahut FreeBuds Pro 2 Mavi alımlarında geçerli 1.000 TL paket indirimi fırsatını kaçırmayın.

HUAWEI nova 10 SE, 90 Hz yenileme suratına ve 270 Hz’e kadar dokunmatik örnekleme suratına sahip 6,67 inç OLED HUAWEI FullView Ekran ile donatılmış olarak gelir ve parlak ve detaylı içeriği titiz bir doğrulukla yine oluşturarak akıcı ve sürükleyici bir görüntüleme sağlar. Akıllı telefon ayrıyeten dal başkanı 66W HUAWEI SuperCharge ve uzun ömürlü 4.500mAh pili de destekliyor. EMUI 12 işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon, günümüz kullanıcılarının arzuladığı akıllı, kesintisiz, inançlı ve etkileşimli tüm senaryo tecrübelerini, herkesin ulaşabileceği bir fiyat skalasında sunuyor.

HUAWEI nova 10 SE, 12.999 TL fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu