HUAWEI FreeBuds 5i Kulaklıklar HUAWEI Online Mağazası’nda Satışa Sunuldu

HUAWEI FreeBuds 5i kulaklılar sadece başarılı ses kalitesine ve gürültü giderme özelliklerine sahip olmakla kalmıyor, tıpkı vakitte evvelki modellere kıyasla gelişmiş temas özelliklerine de sahip. Pil ömrü, konfor ve tecrübe açısından, kamera denetimlerinin eklenmesiyle büyük ölçüde güzelleştirilen TWS kulaklıklar daha da akıllı hale gelerek gençlerin HUAWEI FreeBuds 5i’yi çeşitli senaryolarda daha fazla kullanabilmesini sağladı. Yeni kulaklıklar ayrıyeten şık Seramik Beyazı, Nebula Siyahı ve Toz Mavisi üzere modaya uygun renklerde sunuluyor.

Daha evvel kulaklıklar, sesi kapalı ve sürükleyici tutmak için kullanılan, çoğunlukla sırf müzik dinlemek ve telefon aramalarını yanıtlamak için kullanılan aksesuarlardı. Teknolojideki gelişmeler ve kullanıcılara özgürlük getiren Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) Bluetooth kulaklıkların ortaya çıkışıyla, kablolu kulaklıklar geçmişte kaldı. Bu yeni teknolojiyle birlikte gelen yeni eğlenceli ve pratik özellikler, kablosuz kulaklıkları gençler için vazgeçilmez bir cümbüş aksesuarı haline getiriyor.

HUAWEI FreeBuds 5i Satın Almak İçin Tıklayın

Pil ömrü açısından, HUAWEI FreeBuds 5i, tam şarj edildikten sonra 7,5 saat boyunca ve şarj kutusuyla eşleştirildiğinde 28 saate kadar kesintisiz müzik çalmayı destekliyor. Kullanıcılar, pillerinin bitmesinden korkmadan çevrimiçi sınıfları ve toplantıları dinleyebilirler. Ek olarak, Huawei FreeBuds 5i, süratli şarj fonksiyonunu destekleyerek kullanıcılara sadece 15 dakikalık şarjla 4 saatlik müzik çalma müddeti sağlıyor. Böylelikle sabahları telefonunuzu şarj etmeyi unutsanız bile müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Tıpkı seyahat etmek üzere günümüz gençleri de spor yaparken müzik dinlemekten keyif alıyor. HUAWEI FreeBuds 5i, kullanıcıların idman yaparken yalnızca dinleme gereksinimlerini karşılamakla kalmıyor, tıpkı vakitte farklı senaryolarda rahat bir kullanım tecrübesi de sunuyor. Kulaklık başına sırf 4,9 g tartısındaki FreeBuds 5i, çok hafif ve cilt dostu. Gövde uzunluğu evvelki jenerasyona nazaran 7 mm daha kısa olduğu için kulaktaki varlığı neredeyse hissedilmiyor. Ayrıyeten ter ve su geçirmezliğe karşı IP54 derecesinde muhafazaya sahip. Örneğin, kulak içi kulaklıklara kazara su sıçrayabileceği günlük senaryolarda, kullanıcılar kulaklıkları kurutup takmaya devam edebilir.

Çift aygıt temasını destekleyen HUAWEI FreeBuds 5i ile kullanıcılar, akıllı telefon, tablet, PC ve saat dahil olmak üzere farklı aygıtlar ve işletim sistemleri ile HarmonyOS, Android, iOS ve Windows işletim sistemleri ortasında sıkıntısız bir formda irtibat kurabilir. Kullanıcılar, ilişkiyi manuel olarak değiştirmeden müzik, toplantı ve aramalar ortasında aygıtlar ortasında geçiş yapabilir.

HUAWEI FreeBuds 5i, 1.699 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön siparişe açıldı. Ön sipariş etabında ayrıyeten sepette 100 TL indirim yapılıyor. Ayrıyeten FreeBuds 5i Toz Mavisi rengi, tüm PC ve Tabletlerle birlikte 1.699 TL yerine 1.499 TL fiyata ek olarak 3 ay vade farksız taksit fırsatı ile sunuluyor.

Başa dön tuşu