Instagram Hikayeler Grup Sohbet Çıkartması Sunuldu

Instagram Hikayeler özelliği için fonksiyonel yeni bir çıkartma daha kullanıcılara sunuldu. Instagram Öyküler küme sohbet çıkartması sayesinde takipçilerinizi yeni bir küme sohbete katılmaları için davet edebileceksiniz. Hem de bu sohbete kimlerin katılabileceğini belirlemek de sizin elinizde.

Anket, geri sayım, test, konum, bahset, konu etiketi, sorular üzere çıkartmaların yanına eklenen sohbet çıkartması ile kullanıcıların bir şey hakkında konuşmak yahut plan yapmak için büyük bir küme halinde sohbet etmesi manasında tahlil sağlanıyor.

Bir kullanıcı kıssasına sohbet çıkartması eklediğinde, arkadaşları bu çıkartmaya tıklayıp sohbete erişmek için istekte bulunuyor. Çıkartmayı kullanan kişi ise yeni sohbette kimlerin olacağını belirleyebiliyor. Bu sohbetin direk iletiler gelen kutusunda yer aldığını da belirtelim. Sohbetin ne vakit biteceğine de tekrar kıssanın sahibi karar veriyor.

Kullanıcıların gerçek arkadaşları ile Instagram üzerinden etkileşim kurması gayesiyle tasarlanmış olan özelliğin, influencer kullanıcılarca nasıl kullanılacağını ise merak ediyoruz.

Başa dön tuşu