John Wick Hex Çıkış Tarihi Duyuruldu

John Wick serisi hayranlarının merakla beklediği John Wick Hex çok yakında oyuncularla buluşacak. John Wick Hex çıkış tarihi ise 8 Ekim olarak açıklanmış durumda. Oyun yalnızca Epic Games Store platformuna özel olarak Windows ve Mac için 29 TL fiyat ile satın alınabilecek.

Thomas Was Alone ve Volume üzere tanınan inde oyunlarının yaratıcısı Mike Bithell’in Bithell Games tarafından geliştirilen oyunda, sinemaların dublör koordinatörü Jojo Eusebio ile de yakın çalışılmış. Böylelikle Baba Yaga’nın hareketleri oyuna en yeterli formda aktarılmış.

Film serisinin profesyonel tetikçisi John Wick üzere düşünmenizi ve atılım yapmanızı sağlayan süratli tempolu ve aksiyon odaklı bir strateji oyun öykü cihanını genişletirken, serinin klasik gun fu usulünü yakalayarak dövüş temalı satrancı bir görüntü oyunu olarak hayata geçiriyor. Ayrıyeten, oyuncuların süratli kararlar vermesi ve gerçekleştirecekleri her hareket ve atağın sonuçlarını göz önüne alması gerekiyor.

Yeni silahlar, kıyafet seçenekleri ve yerlerin kilidini açmak için ana öykü modunda güzel bir performans göstererek ilerlemeniz gerekiyor. Her silah, kullanacağınız taktikleri ve oynama tekniğinizi değiştirebiliyor. Cephanenizin hudutlu olacağını da belirtelim. Bundan ötürü şarjör doldurma sürenizi ayarlamanız ve misyon sırasında bulduğunuz silahlardan en güzel formda yararlanmanız koşul.

Oyunda grafikli siyah beyaz tasarım tercih edilmiş. Oyun, görkemli rollerinin yanı sıra seslendirme sanatkarı olan Ian McShane ve Lance Reddick gibi dünyaca ünlü isimleri de ağırlıyor.

Başa dön tuşu