Logitech G MX518 Oyuncu Mouse’u Duyuruldu

Logitech klasik dizaynını, çağdaş gereçlerle yeni bir görünüme kavuşturup, 32-bit ARM işlemci ve Logitech G’nin özel HERO 16 K sensörü üzere teknolojileri G MX518 oyuncu mouse’una ekledi.

Logitech G MX518’in eski versiyona nazaran en büyük farklı, yeni jenerasyon gelişmiş mouse sensörü HERO 16K olarak karşımıza çıkıyor. Saniyede 17k kareye kadar imaj yakalama oranıyla HERO, 100 – 16.000 DPI aralığında 400+ IPS izlenme bedellerine sıfır yumuşatma, filtreleme yahut hızlanmayla ulaşabiliyor.

MX518’de bir diğer güncelleme ise 32-bit ARM işlemcinin eklenmesi oldu. Özgün esere kıymetli bir güncelleme olarak gelen ARM işlemci, 1 ms’lik süratli bir raporlama oranı ve bir dizi gelişmiş özellik sunuyor. Kutusundan çıktığı üzere rastgele bir ayara muhtaçlık olmadan kullanılabiliyor yahut isteğe bağlı Logitech Gaming Software’e (LGS) yahut Logitech G HUB’a erişerek yapılandırılabiliyor.

MX518’de atanabilen 8 programlanabilir tuş bulunuyor. Dahili hafızayla, özel bir yazılım yüklenmesine yahut ayarların tekrar yapılandırılmasına gerek kalmadan, rekabetçi sistemlerde kullanmak için kullanıcı tercihleri direkt mouse’a kaydedilebiliyor.

Başa dön tuşu