Logitech, G915 ve G815 Klavye Modellerini Duyurdu

Logitech G915 LIGHTSPEED Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech G915 LIGHTSPEED, 1 ms raporlama suratı ve 135 güne kadar kesintisiz kablosuz oyun tecrübesi sunmak için LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine sahip. G915 LIGHTSPEED ayrıyeten, özel makro dizilerini ve uygulama içi komutları kullanıcıların parmaklarının ucuna getiren beş adet dahili programlanabilir G tuşu içeriyor.

Logitech G birinci kere yeni jenerasyon LIGHTSYNC RGB aydınlatmasını LIGHTSPEED kablosuz klavyede sunuyor. Bu klavyede LIGHTSYNC sayesinde, Logitech G HUB Gelişmiş Oyun Yazılımı ile RGB oyun tecrübesini yaşayabilmek için yaklaşık 16,8 milyon renk ortasından ferdileştirme yapılabiliyor. Oyuncular RGB colorwave özelliği aktifken, tek bir şarjla 12 günden fazla müddette oyun oynayabiliyor.

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mekanik Oyun Klavyesi

Ultra ince, kablolu G815 LIGHTSYNC, 5 özel programlanabilir G tuşu, 3 adede kadar atanmış profil, Logitech G HUB üzerinden özelleştirilebilir Logitech G LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle G915 LIGHTSPEED’in tıpkı biçimi ve dizaynı sunuyor. Ek olarak, USB 2.0 girişi temas noktasını yüzde 100 güç için kendi girişine bağlayan bir USB kablosu da bulunuyor.

Hem G915 LIGHTSPEED hem de G815 LIGHTSYNC mekanik oyun klavyelerinde, standart mekanik switch’lere nazaran yüzde 25 daha süratli yansıma için bunların yarısı yüksekliğinde, yüksek performanslı, düşük profilli GL mekanik switch’ler bulunuyor ve daha rahat yazma tecrübesi sunuyor. Oyun tercihlerine nazaran tasarlanmış GL Linear, GL Tactile yahut GL Clicky modellerinde mevcut olan switch’ler, GL Tactile modelinde, direkt geri bildirim tercih eden oyuncular için fark edilebilir bir yansıma sağlarken, GL Linear modelinde yumuşak bir tuş vuruşu, GL Clicky modelinde ise dokunsal bir geri bildirimle sıkça talep edilen sesli yazma tecrübesini sunuyor.

Başa dön tuşu