Logitech Yeni PRO X Mekanik Klavyesini Duyudu

Espor profesyonellerinin standartlarına nazaran tasarlanan PRO X oyun klavyesi, espor profesyonellerine ve rekabetçi oyunculara en üst düzeyde güvenilirlik ve daha oyuna girmeden oyun performansını arttırmak için tasarlanmış özellikler sunuyor.

Logitech Gaming Lider Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai ise “Oyuncular, bilhassa profesyoneller, iş klavye tuşlarına gelince farklı tercihler ortaya koyuyor. Bu yüzden değiştirilebilen switch’lere sahip yeni bir profesyonel klavye tasarlamak ve üretmek istedik. Oyunculara, oyun biçimlerine uygun hakikat switch’i seçme bahtını vererek, her bireyin kendine has muhtaçlıkları için optimize edilmiş yeni bir performans düzeyi sağladık.” dedi.

Yeni klavye, profesyonellerce onaylı Logitech G PRO oyun klavyesinin yerden tasarruf sağlayan, sayı tuşlarının (numpad) olmadığı tenkeyless dizaynıyla profesyonel oyunculara taşıma kolaylığı sunarken, tıpkı vakitte düşük hassasiyetli mouse hareketi için oyun masasında daha alan sağlıyor. Ek olarak, çıkarılabilir mikro-usb konektörü, taşıma esnasında çanta içinde sarsılmalar esnasında kablonun temas noktasından kopmasını önlüyor. Üç istikametli tasarım, kolay ve muteber bir temas için dayanak kolları içeriyor. Klavye ayrıyeten, dahili hafıza profilinde saklanabilen özelleştirilebilir RGB aydınlatmasına sahip.

Başa dön tuşu