Monster Notebook’tan Ara Tatile Özel Yeni Kampanya

Monster Notebook, tüm kullanıcıların gereksinimlerine yönelik yeni orta tatil kampanyasını duyurdu. Hem oyunculara hem iş dünyasındaki profesyonellere hem de öğrencilere özel yeni orta tatil fırsatları 10 Şubat’a kadar Monster Notebook’ta.

Oyunlarda üstün performansa ulaşmak isteyen kullanıcılar, okuldaki işlerini kolaylaştırmak isteyen öğrenciler ve işteki üretkenliklerini artırmak isteyen profesyoneller için Monster Notebook; orta tatile özel yeni kampanyalarını duyurdu. Kulaklık, klavye, fare, kamera, monitör, gamepad ve webcam üzere birçok farklı kategorideki ekipmanlar orta tatile özel fırsatlarla 10 Şubat’a kadar Monster Notebook’ta!

Hem okuldaki hem de işteki üretkenliği artırmaya yönelik tasarlanan Pusat aksesuarları, üstün batarya ömrü ve ergonomik tecrübe sunuyor. Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye, sessiz tuşları ve 100 saate varan batarya müddeti sayesinde kesintisiz bir çalışma vadediyor.

İki aygıtı birebir anda kullanma özgürlüğü sağlayan Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, sağ ve sol ele uygun tasarımı sayesinde tüm kullanıcılara hitap ediyor. Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse ise 90 saate varan pil mühleti ve el yormayan tutuşu ile mesai saatlerini daha konforlu hale getiriyor.

Üstün gürültü engelleme özelliğiyle Pusat Wave ANC Bluetooth Headset, online toplantı ve derslerde dışarıdan gelen tüm sesleri engelleyerek kaliteli bir ses tecrübesi ve yüksek verimlilik sağlıyor. Yüksek manzara kalitesi ve ayarlanabilir geniş açılı merceğiyle Pusat Webcam ise gereksinim duyulan her an harika bir imaj netliği sunuyor.

Oyun tecrübesini düzgünleştirmek için klavye, mouse ve kulaklık üzere muhtaçlık duyulan tüm oyuncu aksesuarları; yarıyıl tatiline özel fırsatlarla Monster Notebook’ta. Rekabetçi oyunlardaki reflekslerini geliştirmek isteyen oyunculara özel 100 ile 16.000 ortasında DPI seçeneği sunan Pusat One Shot Pro Wireless Mouse, makro tuş atayabilme ve 5 farklı profil için ön ayar yapabilme imkanı sağlıyor.

Göz alıcı RGB aydınlatmasıyla hem oyun dünyanızı hem de odanızı aydınlatma fırsatı sunan Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, 105 adet mekanik tuşa ve 18 farklı RGB ışık moduna sahip. Konfordan taviz vermek istemeyen oyuncular için özel olarak üretilen bilek dayanak imkanı ile uzun ömürlü bir oyuncu klavyesine sahip olmanın artık tam vakti.

Ses tecrübesini eşsiz kılan Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı, rekabetçi oyunlarda oyunculara eşsiz bir avantaj sunuyor. Ayak sesleri ve atış seslerinin hangi istikametten geldiğini anlamayı sağlayacak surround teknolojisine sahip Pusat oyuncu kulaklığı, yüksek kaliteli bir mikrofonla birlikte geliyor. Eserle birlikte gelen kumanda üzerinden çarçabuk ses açma-kapama, titreşim özelliği seçenekler yönetilebilirken, farklı aydınlatma modları sayesinde RGB renkleri istendiği üzere belirlenebiliyor. Eşsiz özellikleriyle oyuncuların vazgeçilmez tercihleri ortasında yer alan Pusat oyuncu kulaklıkları, oyun tecrübesini farklı bir boyuta taşıyor.

Hem iş dünyası profesyonellerine eşsiz bir kullanım kolaylığı hem de oyunculara harikulâde bir manzara performansı sunan Aryond monitörler, orta tatile özel fiyatlarla Monster Notebook’ta. 27” ekran, 240 Hz ekran yenileme suratı ve 32” ekran, 165 hz ekran yenileme suratı seçenekleriyle gelen Aryond monitörler 1 ms reaksiyon mühletine sahip. Öne-arkaya, yukarı-aşağı ve sağa-sola hareket edebilen Aryond monitörler, dahili hoparlörü ve yüksek kontrast kıymetleriyle işte ve oyunda eşsiz bir tecrübe sunuyor.

Ara tatilde oyun keyfini sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için Pusat Clutch Gamepad’in ikincisi, yüzde 25 indirimle Monster Notebook’ta. Gelişmiş titreşim sensörleri sayesinde gerçekçi bir oyun tecrübesi sunan Pusat Clutch Gamepad; bilgisayar, Android telefon ve akıllı televizyonlarda oyun oynama ayrıcalığı yaşatıyor. 10 metre çekim alanı ve 12 saate varan çalışma müddetiyle Pusat Clutch Gamepad’ler, kesintisiz bir oyun tecrübesi sunuyor.

Hem üretkenlik hem oyun alanında birçok aksesuar ve oyuncu ekipmanında geçerli Monster Notebook orta tatil kampanyası için son gün 10 Şubat 2023. Orta tatile özel fırsatlarla bu aksesuarlara ve ekipmanlara artık sahip olun:

  • Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye
  • Pusat Business Pro Kablosuz Mouse
  • Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse
  • Pusat Wave ANC Bluetooth Headset
  • Pusat Webcam
  • Pusat One Shot Pro Wireless Mouse
  • Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi
  • Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı
  • Aryond oyuncu monitörleri
  • Pusat Clutch Gamepad
Başa dön tuşu