Opera Touch İle Dosya Göndermek Kolaylaşıyor

Opera tarafından Touch internet tarayıcısının artık fotoğraf, PDF ve zip belgelerini Flow eş zamanlama ile masaüstüne gönderilebileceği duyuruldu. Opera Touch Flow özelliğinin natürel ki bunlar için bir sınırlaması bulunuyor. Belge boyutlarının 10 MB üzerine çıkmaması gerekiyor. Öte yandan, evrak transfer servisi aramadan küçük evraklar gönderme konusunda özellik epey fonksiyonel.

Opera sağladığı bu tahlille Windows, macOS, Linux, Android ve iOS için çapraz platform desteği de sağlamış oluyor. Özelliği kullanmak için uygulamadan Flow’um bölümüne gitmek ve karşıya yükleme tuşuna dokunmak kâfi. Masaüstünde ise Flow’um tuşu kenar çubuğunda yer alıyor. Aktarılan belgelere erişim ise tüm aygıtlardan 48 saat müddetle erişilebilir oluyor. Bu mühlet sonrasında evraklar Opera bulutundan siliniyor.

Opera, buluttaki evrakların uçtan uca şifreleme ile korunduğunun ve yalnızca kullanıcı özelliği kullanırken saklandığının altını çiziyor. Uygulamayı iOS için buradan, Android içinse buradan edinebilirsiniz.

Başa dön tuşu