Philips The One Serisi Televizyonlar! – IFA 2019 #26

OLED modellere nazaran daha hesaplı olmasının sebebi LED art aydınlatmalı olması. Bu televizyon serisi artık standart olarak gördüğümüz 4K çözünürlüğe sahip. Bunun yanında daha evvel pek görmediğimiz bir özellik de dikkatimizi çekti. Philips The One ailesi HDR10+, HLG, Dolby Vision üzere bütün değerli HDR standartlarıyla uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. Yeniden 3. Jenerasyon P5 manzara motoru kullanılıyor. Bu işlemci Philips TV’lerin yeni jenerasyon bütün modellerinde mevcut.

Philips The One serisi 43 inç ile 75 inç ortasında farklı boyutlarda üretiliyor. OLED+ modellerinde gördüğümüzün tersine daha ufak ekranlar ve daha hesaplı, rekabetçi modeller The One serisinde yer alıyor. Ayrıyeten kullanıcılara farklı panel tercihlerine yönelik, farklı seriler sunulmuş oluyor. Farklı üreticilerden de olsa, çeşitlendirilse de günümüzde iki anahtar panel çeşidi var: OLED ve LED. OLED’ler daha değerliye üretiliyor, LED’ler ise daha hesaplı oluyor.

Daha evvel incelediğimiz modelde olduğu üzere Google Android işletim sistemiyle gelen Philips The One, yeniden geniş bir uygulama dayanağı ile geliyor.

Philips 55OLED803 4K Ultra HD Smart OLED TV İncelemesi

Philips Ambilight + Hue İlişki ve Ayar Rehberi

Tüm IFA haberleri ve videoları…
IFA Sponsorumuz Mediamarkt…
Bütün yeni televizyon modellerini MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz…

Tüm IFA haberleri ve videoları…
IFA Sponsorumuz Mediamarkt…
Yeni laptop ve Ultrabook modellerini MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz…

Başa dön tuşu