PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunları Değişti

Daha evvel sizlerle paylaştığımız üzere PlayStation Plus Temmuz 2019 fiyatsız oyunları olarak birinci evvel PES 2019 ve Horizon Chase Turbo açıklanmıştı. Öte yandan, Sony bir son dakika değişikliğine gitmiş durumda. Alınan kararla PES 2019 yerine bu ay Detroit: Become Human oyunculara ücretsiz olarak sunüuluyor. Horizon Chase Turbo içinse bir değişiklik kelam konusu değil.

Büyük beğeni toplayan Quantic Dream oyunu Detroit: Become Human Dijital Deluxe Sürüm ile birlikte tam oyunun yanı sıra, özel temalar ve oyun müziklerine de erişiyorsunuz. Bununla da bitmiyor; yeniden geliştiricinin Heavy Rain isimli oyununa da sahip olma talihi elde ediyorsunuz. Daha evvel de PS Plus ile fiyatsız dağıtılan oyunu kaçıranlardansanız bunun değerli bir fırsat olduğunu belirtelim.

Bu değişikliğin neden yapıldığı konusunda rastgele bir açıklama yapılmış değil lakin PES 2019 verilmesine oyuncuların reaksiyon göstermesi sebebiyle bu türlü bir kararın alınmış olabileceği düşünülüyor. Yorumlara bakılırsa oyuncuların büyük kısmı yeni seçilen oyundan şad. Geçtiğimiz aylarda Epic Games Store üzerinden Detroit: Become Human’ın PC için hayli düşük bir fiyatla satılmış olması da dikkat çekmişti.

Bu ayın PlayStation Plus fiyatsız oyunlarını kütüphanenize eklemek için 5 Ağustos tarihine kadar müddetiniz bulunuyor.

Başa dön tuşu