ProArt PA90 Mini PC Modeli Tasarım Ödülü Aldı

Japonya Tasarım ve Tanıtım Enstitüsü (JDP) tarafından düzenlenen Good Design mükafatları 63 yıldır veriliyor. Bu mükafatlar, Memleketler arası Tasarım Birliği tarafından tanınan dört büyük tasarım mükafatları ortasında yer alıyor. JDP bu yıl dünyanın her yanından gelen 4772 adayı inceledi. Adaylar ve kurum hakkında daha fazla bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş istasyonu sınıfında bir PC olan ASUS ProArt Station PA90, profesyonel içerik üretimi için ülkü. 9. Jenerasyon Intel Core işlemciler, NVIDIA Quadro ekran kartları kullanılan model, büyük evrakların süratli transferi yahut artırılmış depolama kapasitesi için Intel Optane teknolojisine de dayanak veriyor. Sahip olduğu Thunderbolt 3 kontağıyla da yüksek transfer suratları ve birden fazla aygıta yahut ekrana bağlanma imkanı sunuyor.

Sessiz ve verimli sıvı soğutma tahlili ise kararlı performans sağlarken fan gürültüsünü de ortadan kaldırıyor. Fotoğraf ve görüntü düzenleme ile mimarlık, mühendislik ve üretim işlerindeki bilgisayar dayanaklı tasarım (CAD) için üretilen bu kartlar medya ve cümbüş için de yüksek performans sunuyor.

Başa dön tuşu