PTT ve Xiaomi Arasındaki İşbirliği Başladı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan Türk Mi ile yaptığı iş birliği kapsamında, PTT’nin İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te bulunan seçili işyerlerinde Xiaomi marka eserler uygun fiyatlarla satışa sunulmaya başlandı.

PTT iş yerlerindeki teknoloji stantlarında başlangıç olarak Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı bilekliği, Mi 5000mAh – Mi 10000mAh powerbankları ve Mi Earbuds kulaklıkları satılıyor. Eser çeşitliliğinin kısa vakitte artırılacağı stantlarda şu anda PTT’nin kuruluş yıl dönümüne özel yapılmış büyük indirimler mevcut.

Konuyla ilgili konuşan PTT İdare Heyeti Lideri ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik; “Kurumumuz ile TürkMi ortasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka eserlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Eserlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa mühlet içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz. Şu anda satış yapılan iş yerlerimizde ise PTT’nin kuruluş yıldönümüne özel indirimler bedelli müşterilerimizi bekliyor.” dedi.

TürkMi İdare Şurası Lideri Bensen Safa; “TürkMi olarak PTT ile yapmış olduğumuz bu işbirliğini çok önemsiyoru Bilindiği üzere birinci 3 mağazayı açmıştık, satış grafiği olarak süratli bir yükselişe sahibiz, bu noktada da maksadımız olan şube sayısını süratle yakalamayı planlıyoruz. Bu noktalarda en yeni teknolojiyi satmayı kendimize unsur edindik ve yeni seri telefonları ve aksesuarları da en kısa vakitte satışa sunmayı planlıyoruz.” açıklamasıyla işbirliği hakkında görüşlerini bildirdi.

Başa dön tuşu