RX 5500 Destekli AMD Radeon 19.10.1 Sürücüsü Çıktı

AMD tarafından RX 5500 serisi ekran kartları için takviye sunan ve GRID için optimize edilmiş olan en şimdiki Adrenalin sürücüsü yayınlandı. AMD Radeon 19.10.1 sürücüleri ile hem RX 5500 masaüstü hem de RX 5500M mobil ekran kartları için takviye sağlanırken, bu eserler için bu çeyrekte geleceği dışında şimdi net çıkış tarihinin paylaşılmadığını da hatırlatalım.

11 Ekim tarihinde çıkacak olan GRID oyunu için de bu yeni şoförlerin kullanılması tavsiye ediliyor. Tanınan yarış serisini tekrar başlatacak olan oyun için Radeon 19.10.1 sürücülerinin ne kadarlık performans artışı sağladığı ise belirtilmiyor. Ayrıyeten, şoförler her vakit olduğu üzere çeşitli hata düzeltmeleri de sağlıyor. Bilhassa Borderlands 3 ile sorun yaşayan oyuncuların şoförlerini güncellemesini öneriyoruz. Radeon FreeSync 2 takviyeli monitörlerde Radeon RX 5700 serisi ekran kartları ile HDR faal edildiğinde yaşanan problemlere da tahlil getiriliyor.

Güncellemeye ve sürüm notlarına bu adresten erişebilirsiniz. Ek olarak, Windows için Radeon Settings uygulaması üzerinden de güncelleme yapmanız mümkün.

Başa dön tuşu