Samsung Galaxy Fold Ön Sipariş Süreci Yeniden Başlıyor

Hatırlarsanız, katlanabilir telefon Galaxy Fold, geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sunulmuştu. Ancak, piyasaya sunulduktan kısa mühlet sonra dayanıklık sorunu ile gündeme gelen Samsung’un birinci katlanabilir telefonunun çıkış tarihi bu yüzden daha ileri bir tarihe ertelenmişti. Kullanıcılar katlanabilir telefonun ne vakit piyasaya sunulacağını merak ederken Samsung Galaxy Fold ön sipariş sürecinin ABD ve İngiltere’de tekrar başlayacağı ortaya çıktı.

Tizenhelp tarafınca paylaşılan habere nazaran, Galaxy Fold Amerika ve İngilitere’deki AT&T müşterileri için ön siparişe açılacak. Yeniden tıpkı haberde yer alan bilgilere nazaran Galaxy Fold’un Amerika’da 1.983 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte piyasaya sunulması ve 20 bin ile 30 bin adet sevkiyatın gerçekleşmesi bekleniyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Galaxy Fold’un ekran sorunun büsbütün giderildiğini belirtmiştik. Bu doğrultuda yapılan düzenlemeler sonrası aygıtın üzerinde yer alan esirgeyici katman gövdeye entegre edililmişti. Bu kısımda yapılan değişiklikler sonucunda esirgeyici katmanın tüm ekranı kapladığı vurgulanmıştı. Hülasa tekrar piyasaya sunulacak olan Galaxy Fold, soyulması ve sökülmesi sıkıntı bir gözetici sinemaya konut sahipliği yapacak.

Bunun haricinde tekrar satışa sunulacak olan telefonun menteşe dizaynının da yenilendiğini görmekteyiz. Bu kısımda ise menteşe boşluğunu minimuma indiren firma böylelikle içeriye toz girmesini engellemeyi planlıyor.

Son olarak, Galaxy Fold’un 6 Eylül’de düzenlenecek olan IFA 2019 etkinliğinde de tekrar lanse edilmesi de bekleniyor.

Başa dön tuşu