Gears 5 Tech Test Destekli AMD Radeon Adrenalin 19.7.2 Sürücüleri Yayınlandı

AMD, Canonical tarafından 19 Temmuz tarihinde başlatılacak olan Gears 5 Tech Test öncesinde AMD Radeon Adrenalin 19.7.2 sürücüleri ile oyuncuları aksiyona hazırlıyor. Şirket geçtiğimiz haftalarda ise AMD Radeon RX 5700 ekran kartı için takviye sunan şoförlerini yayınlamıştı.

19-21 Temmuz ve 21-26 Temmuz dönemleri ortasında gerçekleştirilecek olan The Versus odaklı test süreci için Gears 5 ön siparişi vermiş yahut Xbox Game Pass abonesi olmanız gerektiğini de not olarak düşelim. Ayrıyeten, son periyotta AMD yeni işlemci ve ekran kartı eserleri ile birlikte PC için Xbox Game Pass promosyonu yapıyor, yani yeni eser aldıysanız bundan da faydalanabilirsiniz.

Yeni şoförler bekleyeceğiniz üzere kullanıcıların yaşadığı birçok sorunu da ortadan kaldırıyor. Bunlar ortasında; Radeon ReLive sıkıntılarının düzeltilmesi, Star Wars Battlefront II kaplama meselelerinin düzeltilmesi ve DOOM’daki grafiksel bozulmaların ortadan kaldırılması örnek verilebilir. Bu düzeltmelerin tamamına ise sürüm notlarından erişmeniz mümkün.

Radeon Adrenalin 19.7.2 sürücüleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu