Samsung Galaxy Note 10 İçin Resmi Video Yayınlandı

7 Ağustos’ta New York‘ta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2019 aktifliği kapsamında tanıtılacak olan Galaxy Note 10 ile ilgili orijinal ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Samsung Endonezya, Note 10 için birinci resmi tanıtım görüntüsünü yayınlandı. Yayınlanan Galaxy Note 10 tanıtım videosu ile birlikte Samsung, yeni jenerasyon amiral gemisinin kıymetli özelliklerine göndermelerde bulunuyor.

Paylaşılan bilgiler doğrultusunda, Note 10’un gerektiğinde bir dizüstü bilgisayar üzere kullanabileceğimize vurgu yapılıyor. Yayınlanan tanıtım görüntüsünü özetlemek gerekirse, yeni Note modelinin tıpkı serinin öteki telefonları üzere iş odaklı bir aygıt olacağını söyleyebiliriz.

Bunun haricinde, Samsung Endonezya’nın yayınlamış olduğu kısa tanıtım görüntüsünde, Note 10’un ekranın tam ortasında yer alacak olan ön kamera sensörüne de değiniliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri, bugün yayınlanan Galaxy Note 10 tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Note 10 Nasıl Olacak?

Samsung’un 7 Ağustos tarihinde tanıtacağı yeni Note modelleriyle ilgili şu vakte kadar birçok haber yapıldı. Bu doğrultuda elde edilen bilgiler ışığında Samsung bu yıl karşımıza Standart ve Pro olmak üzere iki farklı temel model ile çıkacak.

Bu doğrultuda paylaşılan raporlara nazaran, standart Note 10 modelinin 6.3 inçlik bir Super AMOLED ekran sahip olacağını belirtilirken, serinin Pro modelinin ise 6.75 inç boyutundaki Super AMOLED ekrana mesken sahipliği yapacağı ön görülüyor.

Ayrıca bu link üzerinden Note 10’un özellikleri ve fiyatı hakkında tüm bilinenlere de ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu