Samsung Galaxy Note 10 Plus Tasarımı Netlik Kazandı

Daha evvelce çeşitli sızıntılara husus olan Samsung Galaxy Note 10 Plus tasarımı, Weibo üzerinden paylaşılan görüntü ile birlikte netlik kazandı.

30 saniye uzunluğundaki görüntüde metroda giden bir kişinin elindeki Galaxy Note 10 Plus modeli net bir halde görüntüleniyor. Bu kısımda çabucak aşağıdaki görüntüden da görebileceğiniz üzere, Note 10 Plus’ın ekranın tam ortasında daha evvelce belirtildiği üzere kamera deliği de bizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra görüntüde son paylaşılan taslak görsellerinde olduğu üzere inceltilmiş ekran çerçeveleri de tekrar gözler önüne seriliyor.

Weibo üzerinden servis edilen görüntüdeki Note 10 Plus’ın ekranında rastgele bir kavis bizleri karşılamıyor. Lakin, görüntüdeki telefonun kılıf içerisinde olduğunu göz önünde bulunduracak olursak bu nedenden ötürü ekrandaki kavisler görünmediğini söyleyebiliriz. Weibo üzerinden paylaşılan imgeleri çabucak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Galaxy Note 10 Özellikleri Nasıl Olacak?

Şu vakte kadar yeni Note serisiyle ilgili birçok sızıntı haberi yapıldı. Bu doğrultuda yapılan haberler ile Samsung’un bu yıl kullanıcıların karşısına Standart ve Pro (Plus) olmak üzeri iki farklı temel model ile çıkacağı düşünülüyor.

Paylaşılan son raporlara nazaran, standart Note 10 modelinin 6.3 inçlik bir Super AMOLED ekran sahip olacağını belirtilirken, serinin Pro modelinin ise 6.75 inç boyutundaki Super AMOLED ekrana konut sahipliği yapacağı varsayım ediliyor.

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde paylaşılan raporda Note 10’un üstün süratli şarj ile de geleceği ortaya çıktı. Bahsi geçen bu habere de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu