Samsung Galaxy S23 Unpacked Tarihi Belli Oldu

Samsung Kolombiya, 1 Şubat 2023’teki Galaxy Unpacked aktifliği için web sitesinde bir aktiflik sayfası hazırlarken kazara Galaxy S23’ün lansman tarihini doğrulamıştı. Artık ise Samsung, Galaxy S23 için 1 Şubat TSİ 21:00’te başlayacak Unpacked aktifliğine davetiyeleri göndermeye başladı.

Galaxy Unpacked 2023 aktifliği, COVID-19 pandemisinin başlamasından bu yana üç yıl içinde birinci yüz yüze Unpacked aktifliği olacak ve San Francisco’da gerçekleştirilecek. Ayrıyeten katılamayanlar için Samsung’un resmi internet sitesi ve YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Samsung, resmi duyurusunda Galaxy S23’ten açıkça bahsetmedi, lakin gönderisinde şöyle deniyor: “Galaxy inovasyonunda yeni bir çağ geliyor. İnovasyonlarımız, günümüz ve ötesindeki beşerler için inanılmaz imkanlar sağlamak üzere tasarlandı. Yeni Galaxy S serisi, son premium tecrübesi nasıl tanımladığımızın özü. Çıtayı yükseltiyoruz ve destansı olan için yeni standartlar belirliyoruz.”

Galaxy S23 serisinin üç akıllı telefondan oluşması bekleniyor. Bunlar Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra olacak. Ultra modelinin 200MP kameraya sahip olduğu da bilgiler ortasında.

Başa dön tuşu