Kingston, CES 2023’te Yeni IronKey ve Yüksek Performanslı Ürünlerini Sergileyecek

Kingston, 2023’te en yeni teklifleri ve yeni gelecek eserleri sergilemek için Las Vegas’a gideceğini duyurdu. Kesim, kullanım durumu yahut müşteri ne olursa olsun Kingston®, dal önderi, ödüllü ve yüksek performanslı eserler sunmaya devam ediyor.

Evden çalışma sistemi yaygınlaşmaya devam ettikçe, hassas bilgileri garanti altına almak için uygun tedbirlere duyulan muhtaçlık da artıyor. Kingston IronKey bu hafta birinci USB Type-C Vault Privacy 50C (IKVP50C) şoförünü piyasaya sürdü. Artık kullanıcılar rastgele bir işletim sisteminde FIPS 197 Sertifikalı ve XTS-AES 256 bit donanım şifreleme özellikli Vault Privacy 50 serisi ile datalarını BadUSB ve Kaba Kuvvet (Brute Force) ataklarına karşı koruyabilirler.

Karmaşık (Complex) yahut Anahtar Parola (Passphrase) modlarına sahip Multi-Password seçeneği kullanıcıların sayısal bir PIN, boşluk karakterli cümle yahut söz listesi seçmelerine imkan tanıyor, böylelikle hesabın sahibi için şifrelerinin hatırlanması kolaylaşırken oburlarının iddia etmesi daha da zorlaşıyor.

Kingston’ın ödüllü donanım şifreleme özellikli depolama serisi, sizi ve bilgilerinizi korumak için tasarlanmış sayısız özellikler sunuyor. İster VP50 serisi, ister FIPS 140-3 Level 3 sertifikalı ve alfanümerik tuş kadrosuna sahip KP200, isterseniz de Kingston’ın sezgisel renkli dokunmatik ekrana sahip birinci işletim sisteminden bağımsız, harici SSD’si VP80ES ile bilgilerinizin kolay bir amaç olmasına müsaade vermeyin.

Kingston, CES’e son iştirakinden beri üstün performansa gereksinim duyanlar için bellek ve depolama alanı sağlayan Kingston FURY oyuncu eserleri serisini piyasaya sürdü. 7200MT/s’ye ulaşabilen yüksek süratli Kingston FURY Renegade DDR5’ten, küçük form faktörlü sistemler için Impact SODIMM’e yahut soğutucu bloklu Renegade SSD’ye kadar FURY serisi, bilgisayar meraklılarına, oyunculara ve içerik oluşturuculara aradıkları gücü ve tarzı sunuyor.

Kingston’ın Kıdemli Pazarlama Direktörü Craig Tilmont; “Yüz yüze bağlantı kurabildiğimiz fuarlara geri dönmek kusursuz lakin sadece son birkaç yıldır neler yaptığımızı değil, tıpkı vakitte Kingston`in 2023 duyurularını da paylaşmak için ‘inovasyonun global aşaması’ CES’teki meslektaşlarımız ve arkadaşlarımız ortasında olmaktan mutluyuz. Tüketicilerin günlük gereksinimlerine uygun teknoloji tahlilleri sunmaya kararlıyız ve bu hafta bu tahliller hakkında konuşmayı dört gözle bekliyoruz.” Diyor.

Kingston, Intel NUC’nin en son sistem teknolojisi ile yüksek performanslı Kingston FURY bellek ve depolama bir ortaya geldiğinde ulaşılan oyun gücünü sergilemek için, Intel ile iş birliğine devam ediyor.

Kingston, sergileyeceği demoda şunlardan bahsedecek;

  • Intel Raptor Canyon NUC’de Kingston FURY Impact DDR5 5600MT/sn SODIMM’ler ile bant genişliği testi
  • Intel Serpent Canyon NUC’de Kingston Fury Renegade ve Impact DDR4 ile oyun demosu
  • Beyaz renkteki ısı dağıtıcısı ile Kingston FURY Renegade DDR5
  • Kingston Server Premier DDR5 4800MT/s DIMM’ler
  • Kingston IronKey donanım şifreleme özellikli USB Flash sürücüler
  • 4TB NV2 PCIe 4.0 NVMe SSD
Başa dön tuşu