Sevgilim İstanbul Fotoğraf Yarışması Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Daire Başkanlığı, Turizm Şube Müdürlüğü ile Visit İstanbul için gerçekleştirilen, Foton (Fotoğraf Tertipleri Derneği) tarafından organize edilen ve akıllı telefon, tablet, akıllı saat, kulaklık üzere farklı teknoloji kümelerinde eserler sunan dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden TCL Communication’ın sponsor olduğu #Sevgilimİstanbul fotoğraf yarışı başladı.

Coşkun Aral, Mustafa Seven, Ebru Ceylan, Mehmet Turgut ve Tolga Volkan Aslan’ın seçici heyet olarak yer aldığı müsabakada kazananlar TCL eserleriyle ödüllendirilecek.  Fiyatsız iştirak ile gerçekleştirilen ve bir kişinin en fazla 5 fotoğraf yükleyebileceği yarışta, Dijital-Analog fotoğraf makinesi ile iştirakler Genel Kategoride, Cep Telefonu ve Tablet ile katılanlar Toplumsal Medya kategorisinde bedellendiriliyor.

Özgün ve yenilikçi fotoğrafların ortaya çıkarılmasına güçlü katkı sağlayan yarışın yarattığı motivasyon ile fotoğrafçılığa olan ilginin artırılması planlanıyor.

Yarışmanın son iştirak tarihi ise 10 Şubat 2023.

Yarışmanın ana teması ve ilham kaynağı olarak İstanbul seçildi. Başvuran fotoğrafçılar yarışın her etabında, ödül niteliği taşıyan ve mesleksel ömürleri için kazanım sağlayabilecekleri, referans pahası olan bir müsabakaya katılma ve mükafatlar kazanma talihi yakalıyorlar.

Başa dön tuşu