SteelSeries Sensei Ten Oyuncu Faresi Duyuruldu

Oyuncuların sıkça tercih ettiği bir mouse olan orjinal Sensei, yeni versiyonu ile herkesin ilgisini çekti. Japonca “cennet” sözünden türetilen Sensei Deri, yepyeni Sensei ile tıpkı görünüme sahip. Fakat içeride durum farklı ve birçok yenilik bizi karşılıyor.

SteelSeries ve PixArt tarafından özel olarak tasarlanmış en son optik sensör olan TrueMove Pro, gerçek ve birebir izleme imkanı sağlıyor. 18.000 CPI ve saniyede 450 inç (IPS) izleme suratı ile rastgele bir yüzeydeki rekabeti basitçe geride bırakıyor.

Yeni sensörün gelişmiş takibi ayrıyeten eğik mouse hareketlerini, farklı kullanım açılarını, eğimli çarpmaları ve süratli hareketler sırasında yanlış takibi elimine ediyor. TrueMove Pro, PixArt’ın sensör tasarımı ve SteelSeries’in mümkün olan en âlâ takibi sağlama konusundaki taahhüdünü bir ortaya getirerek her yüzeyde en âlâ performans gösterici sensör olmasını sağlıyor.

Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılar için her türlü kavrama tarzında rahat ve doğal bir his sunuyor. Sekiz düğmeli kozmik formu, oyuncuların tutuş tarzlarını gerektiği üzere süratle değiştirmelerini sağlıyor. Sensei Ten’de ayrıyeten beş adet dahili bellek bulunuyor. Böylelikle oyuncular ayarlarını rahatça kaydedebilirken; sağlam polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahtarı hayli uzun bir mouse ömrü sunuyor.

Ürünün Avrupa ve öbür bölgelerde satış fiyatı farklılık gösterirken, ülkemizde de yakın vakit içinde satışa sunulacak.

Başa dön tuşu