Taahhütsüz 200 Mbps internet paketleri hizmete sunuldu

SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom dalına öncülük eden iştiraki Millenicom, Türkiye’de bulunan her iki ana yerleşik operatörün altyapısını kullanarak, taahhütsüz internet paketleri sunan birinci servis sağlayıcı oldu. Böylelikle mesken internetini rastgele bir kelam vermeden, dilediği müddet boyunca kullanma özgürlüğü isteyen kullanıcılar; yaşadıkları bölgede hangi altyapı olursa olsun 89,90 TL’den başlayan avantajlı taahhütsüz paketleri tercih edebilecekler.

Farklı altyapılara özel avantajlar da sağlayan Millenicom, yeni 200 Mbps suratında yüksek süratli fiber internet paketini de hizmete sundu. Kullanıcılar Milleni.com.tr adresi üzerinden mevcut altyapılarını sorgulayarak, tüm altyapılara ve gereksinimlere özel en uygun paketleri seçerek müracaat yapabilecekler. Farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin 200 TL’ye kadar taahhüt cayma bedeli Millenicom tarafından karşılanacak.

Taahhütsüz 200 Mbps internet paketleri hizmete sunuldu

Yerleşik operatörlerle tıpkı hizmeti daha avantajlı fiyatlarla sunduklarını söyleyen Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, her gereksinime karşılık vermek üzere eser çeşitliliğine yatırım yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma maksadıyla gereksinimlerini ve taleplerini yakından takip ediyoruz. Pandemi periyodunda temel bir muhtaçlık haline gelen yüksek süratli konut internetini uygun fiyatlarla kullanmak isteyen aboneler, seçme özgürlüğüne sahip olmak istiyor. Biz de bu gereksinime cevap vermek için 200 Mbps suratında fiber internet paketimizi hizmete sunduk. Birebir vakitte taahhütlü paketlerimizin yanı sıra taahhütsüz paketlerimizin kapsamını genişleterek bir prensip imza attık. Artık müşterilerimiz, yaşadıkları yerdeki altyapı hangisi olursa olsun, fiber hızında interneti taahhüt vermeden, özgürce kullanabilecekler.”

Millenicom, bölümdeki 20 yıla yakın deneyimi ve Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’den aldığı güçle, 300 bine yakın müşterisine kaliteli internet hizmeti sağlıyor. Türkiye’deki tüm internet servisi sağlayıcıları ile tıpkı altyapıyı kullanarak her vilayette hizmet veren Millenicom, daldaki yerini SOCAR Türkiye’nin yenilikçi vizyonu ile müşteri memnuniyetine, dijitalleşmeye ve eser çeşitliliğine yaptığı yatırımlarla farklılaştırıyor.

Fiber suratında kotasız konut internetini uygun fiyatlarla, taahhütlü ve taahhütsüz seçeneklerle, sade ve kolay anlaşılır paketler halinde sunuyor. 7/24 hizmet veren davet merkezi ve WhatsApp dayanak sınırı, pek çok süreci online yapma kolaylığı ve taşınabilir aplikasyonu ile müşterilerinin internet kullanma tecrübesini güzelleştirmeyi amaçlıyor. Millenicom, müşteri memnuniyetini ölçen birinci ve tek müsabaka A.C.E Awards 2020’de bağlantı bölümünde Gold ödülünün de sahibi.

Başa dön tuşu