TCL’den Karne Hediyesi Önerisi: MOVETIME MT42 Akıllı Saat

2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılının 1. devri 20 Ocak 2023 Cuma günü sona erecek. Bu yılın birinci karne günü yaklaşırken ebeveynler de çocuklarını memnun etmek için ikram arayışına başladı. Uygun fiyatlı premium akıllı tecrübelerin öncüsü TCL’in MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, çocukları sevindirirken kendinize de gönül rahatlığı yaşatabileceğiniz,  seçkin ikram seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Karnelerini almayı heyecanla bekleyen çocuklar bu akıllı saat sayesinde dünyayı inançla keşfederken ebeveynlerin de kaygıları ortadan kalkıyor. 4.5G sesli ve görüntü aramalar ile metin bildirileri Nano SIM kartıyla kullanılabilen TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, ebeveynlerin çocuklarıyla anında bağlantı kurabilmelerini sağlıyor. Ayrıyeten çocuklar, tek dokunuşla çalışan acil durum davet düğmesiyle acil durum için belirlenen bireylere rastgele bir gecikme olmadan anında ulaşabiliyor.

Ayrıca bu akıllı saat, çocukların her vakit nerede olduğunu gösteren gerçek vakitli pozisyon belirleme özelliğini de kullanıyor ve pozisyon geçmişini kaydediyor. İnançlı bölge coğrafik sınırlaması sayesinde çocuklar ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda aygıt ebeveynlerin telefonlarına bir ikaz gönderiyor. Üstelik TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saatinde kullanımı çocuklar için daha ülkü hale getirmek hedefiyle 1,54″ ekranda görüntülenen özel Kids UI bulunuyor. Kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kâğıtları ile ana ekranların kişiselleştirilmesine imkan tanıyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu