Guild Wars 2 İçin Festival Zamanı

Guild Wars 2 dönemlik aktifliklerine ihtimam gösteren bir oyun. Her aktiflik için özel zindanlar, küçük oyunlar ve kısıtlı müddet boyunca elde edilebilir, bedeli yüksek mükafatlar tasarlanıyor. Festival of The Four Winds de o etkinliklerden biri.

Oyuncular Bazaar of The Four Winds yahut Queen’s Jubilee haritalarına giderek, oralardaki şenlik aktifliklerine ister arkadaşları ile, isterlerse de oyunun parti bulma sistemi aracılığıyla yabancılar ile katılabilirler.

Guild Wars 2’nin en son genişletme paketi olan Path of Fire ile birlikte oyuna binekler eklenmişti. Oyunun geliştirici firması olan ArenaNet, bu sebeple genişletme paketi öncesine ilişkin dönemsel aktiflik haritalarını modifiye ederek onlara binekler ile alakalı küçük oyunlar da ekliyor. Pavilion Pursuit ve Skimmer Slalom etkinliklerine katılarak oyunun kendine has bineklerine ne kadar hakim oduğunuzu test edebilirsiniz.

Festivalin 2019 ayağında eklenen yeniliklerin tamamını, oyunun resmi wikipedia sayfasından öğrenebilirsiniz. Aktiflik 30 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri ortasında erişime açık olacak.

Başa dön tuşu