Technopat Tarafından Düzenlenen CS:GO Turnuvasına Davetlisiniz!

Technopat.net olarak, Cooler Master sponsorluğunda Gamerbase takımı ile ortak olarak düzenlediğimiz 1vs1 CS:GO turnuvamız, çok oyunculu oyunlardaki öncü platform FACEIT üzerinden oynanacak. Turnuvada 128’er kişilik iki farklı küme yer alacak. Her kümenin yarı finale çıkan oyuncuları final basamağına çıkmaya hak kazanacak.

Final etabında 8 kişi uğraş edecek ve birinci 3’e girmeyi başaran oyuncular Cooler Master’dan mükafatlar kazanacak!

Turnuva hakkında tüm ayrıntılara ve kurallara erişmek için lütfen turnuva sayfasında bulunan bilgilendirme sekmelerini dikkatli bir formda okuyun ve turnuva için gereken her şeyin çalıştığından emin olun. Turnuva sistematik bir halde ilerleyeceği için, turnuva saatinde kesinlikle katıldığınız eleme kümesi sayfasında yer almanız gerekiyor.

Turnuvaya kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Turnuva Türü: Çevrimiçi (online)

Turnuva Biçimi: 1 vs 1 tekli eleme

Maç Biçimi: Eleme kümelerinde çeyrek finale kadar olan maçlar 1 harita üzerinden, çeyrek final ise 3 harita üzerinden oynanacak.

Eleme kümelerinde yarı finale çıkmayı başaran oyuncular final evresine katılmaya hak kazanacak. Elemelerdeki yarı final ve final maçlarının turnuvaya tesiri olmayacak.

Azami oyuncu sayısı:

A Kümesi 128 Kişi

B Kümesi 128 Kişi

Turnuva programı:

A Grubu: 31.08.2019 Cumartesi 17:00

B Kümesi: 31.08.2019 Cumartesi 19:00

(Oyuncular yer olması durumunda tercih ettikleri kümesi seçebilir)

Final: 01.09.2019 Pazar 19:00

Dikkat: Turnuva başlangıç saatinde Faceit turnuva grubunuzda hazır bulunmanız gerekmektedir. Geç kalan oyuncular elenecektir.

Harita Havuzu: AIM_FACEIT_NOAWP, AIM_REDLINE, AIM_MAP2_GO, AIM_9H_AK, AIM_AK47_V2, AIM_FACEIT, AIM_DEAGLE

Harita iki oyuncu ortasında oylama ile belirlenir.

Ödüller:

  1. Oyuncuya: Cooler Master CK350 RGB Mekanik Türkçe Oyuncu Klavyesi
  2. Oyuncuya: Cooler Master MM530 Oyuncu Faresi
  3. Oyuncuya: Cooler Master Süpriz Armağan Paketi

Önemli Ayrıntılar:

  • Turnuva, belirtilen saatte gecikmesiz başlayacak. O sırada maç sayfasında bulunmayan oyuncular beklenmeden eleneceğinden maç saatinde hazır bir biçimde bekliyor olmanız gerekiyor.
  • Turnuva boyunca tüm irtibatın sağlanacağı Gamerbase Discord (https://discordapp.com/invite/MFsrM8T) sunucusunda olmanız ve sunucudaki #technopatcsgo kanalını takip etmeniz gerekiyor.
  • Turnuva sunucularına girebilmeniz için bilgisayarınızda Faceit AC yazılımının CS:GO başlatılmadan evvel çalıştırılmış olması gerekiyor. Turnuva öncesinde bir sorun olmadığından emin olmanız için FACEIT platformunda bir maç oynamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Her eleme kümesinde yarı finale kadar yükselmiş olan oyuncular, 8 kişinin yer alacağı final basamağında oynama hakkı kazanacak. Yarı final sonrasındaki maçlar da oynanacak lakin sonucu turnuvayı etkilemeyecek.
  • Eleme kümelerindeki çeyrek final maçı üç harita üzerinden, geri kalan maçlarsa tek harita üzerinden oynanacak. Final evresindeki tüm maçlar üç harita üzerinden oynanacak.
  • Eleme kümelerindeki çeyrek final maçında oylamayla seçilen tıpkı harita 3 defa oynanırken final basamağında oynanacak 3 harita farklı olacak.
  • Final evresi maçları Gamerbase Twitch (twitch.tv/gamerbase) kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Turnuvaya kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu