Telefonunuz Uygulaması Android Bildirimleri Desteği Getirdi

Microsoft tarafından Windows 10 ile birlikte sunulmaya başlanılan Telefonunuz (Your Phone) uygulaması giderek çok daha fonksiyonel hale geliyor. Son olarak, Telefonunuz Uygulaması Android bildirimleri desteği sunarak akıllı telefonunuzu elinize almadan gelen bildirimleri bilgisayarınız üzerinden görebilmesini mümkün hale getiriyor.

Uygulama daha evvel MMS gönderip alma, telefonunuzdaki fotoğrafları bilgisayarınıza kaydetme ve çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmuştu. Artık ise uygulamaya eklenilen Bildirimler sekmesi, Android akıllı telefonunuza gelen bildirimleri aygıtınızdan silme imkanı bile sağlıyor. Hatırlarsanız geçmişte Windows Phone kullanıcılarına da bu türlü bir kolaylık getirilmişti. Hatta ileriki süreçte Telefonunuz uygulamasının ekran yansıtma üzere daha da gelişmiş tecrübeler sunması bekleniyor.

Bildirim senkronizasyon özelliğinin kullanıcılara kademeli olarak sunulmaya başladığını da belirtelim. Şimdiye kadar dağıtımın kullanıcıların yüzde 50’lik kısmına yapıldığı paylaşılıyor. Yani özelliği şimdi uygulamanızda göremiyor olabilirsiniz. Ek olarak, Windows 10 sürüm 1803 yahut üstü kullanıyor olmanız gerekiyor. Telefonunuzda ise uygulamanın 1.19052.657.0 sürümü olması kaide.

Başa dön tuşu