The Last of Us 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Oyunseverlerin dört gözle beklediği The Last of Us 2 çıkış tarihi sonunda belirli oldu. Bugün düzenlenen State of Play etkinliğinde resmiyet kazanan The Last of Us 2’nin çıkış tarihi ise 21 Şubat 2020 olarak açıklandı.

Bildiğiniz üzere oyunun direktörü olan Neil Druckmann bir müddettir toplumsal medya üzerinden The Last of Us 2’yi işaret ederek çeşitli objeler paylaşıyordu. Druckmann, tıpkı amanda bu paylaşımlarıyla da bugün düzenlenen State of Play aktifliğini işaret etmişti.

Daha evvelki sızıntılarda olduğu üzere merakla beklenen oyun State of Play etkinliğinde birinci sefer oyunculara gösterildi. Bunun yanı sıra serinin yeni oyunuyla ilgili şimdi ayrıntılı bir açıklama yapılmadı. Fakat, yayınlanan oyun içi imgeleri incelediğimizde bizleri dünyayı esir alan salgın sonrasında insanların yerleşim yerlerini kurmaya çalıştığını görmekteyiz.

Bu kısımda paylaşılan raporlara nazaran, kelam konusu bu bölgelerin ise oyunun uğrak noktaları olacağı ön görülüyor. Birebir vakitte yayınlanan oynanış görüntüsünde da görebileceğiniz üzere bizleri serinin birinci oyununa kıyasla oyun alanın daha geniş ve daha açık olduğunu da gözlemlemekteyiz.

Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri sürprizlerle dolu bugün yayınlanan The Last of Us Part 2 fragmanı ile baş başa bırakalım. Düzgün seyirler!

Başa dön tuşu