Üç Yeni TAG Heuer Connected Calibre E4 Akıllı Saat Duyuruldu

Geçtiğimiz yıl duyurulan TAG Heuer Connected Caliber E4 akıllı saat serisi üç yeni üye kazanmış durumda.

2.350 dolar fiyat etiketi ile en ucuz seçenek olan 42 mm, özgününden daha küçük lakin safir camıyla korunan neredeyse çerçevesiz bir panelli 1,28 inçlik bir ekrana sahip. Bu OLED panelin 416 x 416 piksel çözünürlüğe sahip olduğunu da belirtelim. Gövde, siyah kaplamalı 2. sınıf titanyum kasadan yapılmış durumda ve bu da onu şirketin en hafif akıllı saati yapıyor.

42 mm Golf Edition ise birebir gövdeye sahip fakat üç TAG Heuer markalı golf topu ve iki çift kayışla birlikte geldiği için 2.500 dolar ile daha değerli. Kayışların biri yeşil dikişli siyah deri ve oburu beyaz kauçuk kayış olarak karşımıza çıkıyor. Ek olarak saat, dünya çapında 40.000 golf alanını destekliyor ve rastgele bir manuel giriş olmaksızın otomatik izlemeye imkan tanıyor. Saat puanınızı, hangi golf sopasını kullandığınızı ve golf alanındaki pozisyonunuzu da takip etmesiyle öne çıkıyor.

Son olarak Caliber E4 Sports Edition, 2.600 dolar fiyatla serinin en değerlisi ancak tıpkı vakitte en büyüğü. Akıllı saat mevcut Connected Caliber E4 modellerinde olduğu üzere 45 mm form faktöründe, 1,39 inç 454 x 454 piksel OLED ekranın etrafında seramik bir çerçeve ile gelirken spor için uygun, nefes alabilen kauçuk kayışa sahip. Yazılım tarafında Sport Edition, saatin barometresinden yararlanan ve kişinin performansını kıymetlendiren Arazi ve Yürüyüş özelliği sunuyor.

Markanın üç modeli de bu ayın sonunda piyasaya süreceğini ve akıllı saatlerin Wear OS 3’e güncelleneceğini açıkladığını belirtelim.

Başa dön tuşu