UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora Oldu

UiPath, Türkiye’de faaliyete geçtiği Ekim 2018’den bu yana 75’ten fazla kurumsal müşteriye ulaştı ve bu sayıya her ay yenilerini ekliyor. UiPath’in müşterileri ortasında Türkiye’nin en büyük bankaları, sigorta şirketleri, üretim, perakende, telekomünikasyon, güç ve hizmet bölümlerinde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve Türkiye’nin en büyük kamu kurumları yer alıyor.

UiPath Avrupa Lider Yardımcısı Tansu Yeğen, açıklamasında “Bir yıldan daha kısa bir müddet içinde, tecrübeli takımımız ile Türkiye’de birçok büyük kurumu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileriyle buluşturduk. Tuğrul Cora’nın başarılı mesleği boyunca teknoloji ve telekomünikasyon bölümünün önder kurumlarında edinmiş olduğu derin deneyimiyle, UiPath’in ‘Öncelik Otomasyon’ yaklaşımını pazara sunarak, yakaladığımız bu süratli büyümeyi daha da ileriye götüreceğine inanıyor ve kendisine yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyorum. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin dijital dönüşüm seyahatlerini hızlandırmaya ve hedefledikleri iş sonuçlarını elde etmelerine yardımcı olmaya kararlıyız” dedi.

UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora açıklamasında “Geleceğin işyerini yine şekillendiren tecrübeli ve uzman bir gruba liderlik edecek olmaktan büyük memnunluk ve heyecan duyuyorum. UiPath’in kurumlara sunduğu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileri sayesinde kurumlar, sürat ve verimlilik artışı sağlıyor, yanlışları ortadan kaldırıyor, ortaya çıkan ek iş gücü sayesinde çalışanları daha katma pahalı işlere yönlendirerek hem müşteri memnuniyetini hem de çalışan motivasyonunu artırıyor ve bu sayede Dünya ile çok daha aktif bir biçimde rekabet ediyorlar” dedi.

Başa dön tuşu