Call of Duty Modern Warfare Multiplayer Modundan Yeni Video

Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty Çağdaş Warfare, Multiplayer tanıtım videosu ile tekrar gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda oyunun 2v2 modunu tanıtan üretimci firma, artık de 1 Ağustos tarihinde oyunun yeni çoklu oyuncu modunu duyurmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda, kısa bir tanıtım görüntüsü yayınlayan Infinity Ward, oyunun yeni modunda bizlere taktiksel bir oynanış tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Yayınlanan tanıtım görüntüsünde oyuncuların bir bölgeye sızmaya çalıştığını görmekteyiz. Buradan da anlayacağınız üzere bir adet savunma bir adette taarruz ekibinin bulunacağı bu modda bizleri Rainbow Six Siege gibisi bir oynanış tecrübesi bekliyor.

Call of Duty Çağdaş Warfare ile özlenen günlere geri dönmeyi hedefleyen Activision, bunun yanı sıra yeni çoklu oyuncu modlarıyla da bizlere oynanışı varlıklı bir oyun sunmayı planlıyor. Şimdilik, oyunun yeni modunun ismi ile ilgili rastgele bir resmi açıklama yapılmadı. Lakin, Infinity Ward’ın yeni oyun moduyla ilgili tüm detayların 1 Ağustos 2019 tarihinde açıklayacağını da tekrar hatırlatalım. Son olarak, çabucak aşağıdan bahsi geçen kısa tanıtım görüntüsünü izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir This War of Mine ve Moonlighter Fiyatsız Oldu

Başa dön tuşu