ViewSonic, ColorProTM Profesyonel Ekran Çözümünü Duyurdu

ViewSonic, görüntü editörleri, fotoğrafçılar ve sanatkarlar dahil içerik üreticiler için donatılmış olan yeni ColorProTM Profesyonel Ekran tahlilinin görücüye çıktığını duyurdu. Tahlil, hassasiyete kıymet veren kullanıcıların yaratıcı çalışmalarına hayat vermeleri için muhtaçlık duydukları tutarlılık, benzerlik ve hakikat renk üretimini vermek için ViewSonic Profesyonel Monitör VP Serisi ile renk kalibrasyon aracını ve kollayıcı aygıtları bir ortaya getiriyor. Dahası, ekran idare yazılımı paketleri, kapsamlı yazılım araçları ile ekran tecrübesini en güzel hale getirecek ve üretkenliği artıracak formda oluşturuldu.

”İçerik üreticilerinin titiz ve seçici muhtaçlıklarını dikkate alarak, onlara talep ettikleri renk doğruluğu ve tutarlılığı ile yönetebilirliği sunacak ColorProTM Profesyonel Ekran tahlilini yarattık,” Hasan Koçyiğit CE, EE ve Türkiye Bölge Müdürü, ”Bu yetenekler yalnızca içerik üretiminin birinci safhalarında kıymetli olmakla kalmaz tıpkı vakitte müşteriler ile işi gözden geçirme süreci esnasında ve üretim grupları ile satıcılarla olan iş birliği dahil içerik üreticinin yaratıcı çalışmalarının meyvelerini verdiği süreçte de baştan sona değerlidir.”

“Renk doğruluğu, ColorProTM nun anahtar özelliğidir çünkü herkes yapılan işteki renkleri farklı görürse, yanlış anlaşılmalar çoğalır ve tüm süreç, kıymetli ölçüde uzar. Gerçek renk performansı sunmak için Profesyonel Monitör VP Serisi, donanım kalibrasyonu ve benzerliğini desteklemektedir ve monitörlerin ön kalibresinin düzgün olduğunu göstermek için bir renk raporu sağlar. Kollayıcı aygıtlar, renk sapmasına yol açabilecek, istenmeyen ortam parlamasını mahzurlar ve renk kalibrasyonu aygıtı, uzun müddetli dengeli ve gerçek renkler sağlar.”

Ekran idaresi yazılım araçları, içerik üreticilerinin kendi monitörlerini basitçe yönetebilmelerini sağlar. Bunlara auto pivot, automate firmware update, smart resolution dahildir ve en uygun ekran görüntüleme için basitçe kurulurlar.

Başa dön tuşu