ViewSonic, Google for Education İle İşbirliğini Duyurdu

ViewSonic myViewBoard Classroom, Google for Education onayını alarak, ViewSonic’in Google for Education ekosistemine resmi iştirakinin ve eğitim pazarındaki yatırımlarının devam edeceğini kullanıcılarıyla paylaştı.

“Eğitim kesimindeki uğraşlarımız sayesinde Google for Education tarafından onaylanmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu paydaşlık, sınıflarda daha aktif tahliller sunmak, yaptığımız yatırımları bir adım daha ileriye taşımak ve geliştirme yolundaki iş birliğimizi bir defa daha tasdik etmiş oluyor.” Bonny Cheng, ViewSonic Küresel Eser Küme Lideri. ” Geleceği düşünerek, sınıftaki teknolojinin sırf bir standart olarak değil, mümkün olduğunca herkese erişilebilir olduğu bir dünyanın teşvikine yardımcı olmak için, hem eğitimci hem öğrencilere yenilikçi ve tesirli tahliller geliştirmeye devam edeceğiz.”

myViewBoard Classroom, tek bir yerden eğitimcilere; araç-gereçlere, ödevlere, derslere ve evraklara kolay erişim sunan dinamik bir platformu olarak geçiyor. Yeni teknolojilere uyumlu ve inançlı bir akıllı tahtayı, eğitimcilerin parmak uçlarına taşır. Her şeyi tek bir noktada toplamak, eğitimciler için bulunmaz nimet olmanın ötesinde, öğretim ve kıymetlendirme konusunda birden fazla platforma erişim gereksinimlerini da azaltmaktadır. myViewBoard Classroom, hazırlık, sunum, iştirak ve performans değerlendirmeleri için tek noktadan erişim sunmak için özelleşmiştir.

ViewSonic, interaktif ekranlar (ViewBoard) ile akıllı tahta yazılım tahlillerini (myViewBoard & myViewBoard Classroom) bir ortaya getiren eğitim tahlilleri sunmaktadır. Bu öncü sistem, açık fikirli bir ideoloji temelinde çalışarak Google Classroom ve G Suite for Education’a tam dayanak vermektedir.

Başa dön tuşu