Üçüncü Kez Düzenlenecek Göster Kendini 26 Ekim’de Başlıyor

Etkinlik 26-27-28-29 Ekim tarihlerinde, sırasıyla Adana, Ankara, Bursa ve İzmir’in beğenilen alışveriş merkezlerine ilişkin açık otoparklarda konumlanacak oyun tırının hem içinde hem de etrafında gerçekleşecek. #gösterkendini tırı, 26 Ekim’de M1 Adana, 27 Ekim’de ANKAmall, 28 Ekim’de Bursa Korupark ve 29 Ekim’de İzmir Optimum’da bulunacak. Birinci iki #gösterkendini etkinliğinden farklı olarak bu sefer aktiflik müddetince yalnızca PUBG Mobile oynanacak.

Katılımın fiyatsız olduğu ve her gün saat 10:30’dan 19:00’a kadar devam edecek olan etkinliklerde, ödüllü turnuvalar, saat başı çekilişler ve çeşitli müsabakalar düzenlenecek. Ayrıyeten iştirakçiler, etkinliklerde yayıncılarla tanışma, sohbet etme ve PUBG Mobile oynama bahtına sahip olacaklar.

Etkinlik alanına gelen tüm iştirakçiler 1 adet PUBG Mobile materyal sandığı kazanacak. Ayrıyeten birebir anda birbirinden farklı alanlarda düzenlenecek turnuva ve çekilişlerde UC’ler, PUBG Mobile tişörtleri ve şapkaları, 100, 50, 25 TL dolu ininal kartlar sahiplerini bulacak. Gün uzunluğu ETİ Maximus ve Red Bull ile güç depolayacak olan iştirakçiler, tır içerisindeki turnuvalarda Honor marka cep telefonlarını deneyimleme imkanına da sahip olacak.

Başa dön tuşu