Watch Dogs Legion Gamescom 2019 Fragmanı Yayınlandı

E3 2019 etkinliğinde tanıtılan Watch Dogs Legion için bugün yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Ubisoft, yayınlamış olduğu Watch Dogs Legion Gamescom 2019 fragmanı ile oyunda denetim edeceğimiz karakterler ile ilgili bir kadro ayrıntıları bizler ile paylaştı.

Ubisoft yetkililerinin Gamescom etkinliğinde paylaşmış olduğu bilgilere nazaran, oyunda yer alacak olan her karakterin kendine has bir kıssası olacağını görüyoruz.

Tüm Gamescom 2019 haberlerine bu temastan ulaşabilirsiniz.

Daha evvelce paylaşılan bilgilere nazaran, serinin yeni oyununda Londra’yı tiranların elinden kurtarmaya çalışacağız. Bu kısımda direnişçi kümesi temsil edeceğimiz oyunda birebir vakitte rastgele bir NPC’yi oynayabileceğiz. Bu da birden fazla karakterle oynayabileceğimiz manasına geliyor.

NPC’ler ile direniş gücü oluşturup Londra’yı kurtarmaya çalışacağımız oyunda, her bir karakteri tek bir sefer yönetebileceğiniz. Bu ayrıntı ile ilgili yetkililerin söylediklerine nazaran, şayet yönetmiş olduğumuz operatör misyon sırasında ölürse oyunundan büsbütün çıkartılacak. Daha sonrasında ise oyuncular oyunda yer alan bir öteki NPC ile oyununa devam edecek. Paylaşılan bu bilgilerin haricinde, şimdilik Ubisoft’un oyunun öyküsünü nasıl sunacağı bilinmiyor. Fakat, bahisle ilgili ilerleyen günlerde Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Son olarak, 6 Mart 2020’de piyasaya sunulacak olan oyunun yayınlanan Gamescom fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu