Yeni iPhone Modelleri Tanıtıldı, iPhone Fiyatları Düştü

Apple, beklenen aktifliğini gerçekleştirdi ve bir müddettir gündemde olan iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini duyurdu. Bu gelişmeyle bir arada App Store’dan iPhone XS modellerini kaldıran Apple, tıpkı vakitte eski iPhone fiyatları üzerinde de bir grup değişikliğe gitti.

iPhone Fiyatları Düştü!

Bildiğiniz üzere Apple, aktiflikten saatler evvel Apple Store’u yeni eserleri ve fiyat güncellemelerini yapmak maksadıyla süreksiz bir müddet kapatmıştı. Bununla birlikte Apple Store’a yeni eserleri ekleyen teknoloji devi, tıpkı zamanda eski iPhone fiyatları üzerinde de bir ekip değişikliğe gitti.

Bildiğiniz üzere Apple, iPhone XR’ı 7.399 TL‘den satışa sunmuştu. Ancak, yeni iPhone modellerinin tanıtılmasıyla birlikte bir düzenlemeye giden Apple, iPhone XR‘ın 64 GB‘lık versiyonunu 6.499 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Bunun yanı sıra 128 GB‘lık versiyonunda fiyatını 7.799 TL‘den 6.949 TL‘ye indiren Apple, bu kısımda yaklaşık olarak 450 TL‘lik bir indirime gittiğini gözlemlemekteyiz.

iPhone 8  Plus Fiyatı 5.999 TL Düzeyine Geriledi

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasının akabinde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus fiyatı da düştü. Bu kısımda yapılan düzenlemesi sonrası iPhone 8, 4.999 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulurken, iPhone 8 Plus ise 5.999 TL‘den başlayan etiket fiyatıyla satışa sunuldu.

Apple Watch Series 3 Fiyatı 1.499 TL’ye Düştü

iPhone 11 modellerinin yanı sıra Apple Watch Series 5 modelini de duyuran Apple, Series 3‘ün de fiyatının 199 dolara düşürüldüğünü müjdelemişti.

Bu gelişmeyle bir arada Apple Watch Series 3′ün 1.499 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu da gözlemlemekteyiz. Son olarak çabucak aşağıdan yer alan temaslardan yeni iPhone modelleriyle ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Tanıtıldı! iPhone 11 Fiyatı ve Özellikleri

iPhone 11 Pro Tanıtıldı! iPhone 11 Pro Fiyatı ve Özellikleri

iPhone 11 Pro Max Tanıtıldı! iPhone 11 Pro Max Fiyatı ve Özellikleri

Apple Watch Series 5 Fiyatı ve Özellikleri

Başa dön tuşu